1.199,99 TL KDV Dahil
2.399,99 TL KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
 
Su Geçirmez
1.249,99 TL KDV Dahil
2.499,99 TL KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
 
Su Geçirmez
1.199,99 TL KDV Dahil
2.399,99 TL KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
 
Su Geçirmez

Outdoor Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

Günlük hayatta ve özel aktiviteler için kullanılan ayakkabıların seçimi çeşitli farklılıklar gösterebilmektedir. Ancak kategori değişmeksizin herhangi bir ayakkabı satın alırken sağlık açısından ne tarz bir etkisinin olacağı iyi bir şekilde incelenmektedir. Bunun yanı sıra özel sporlar için alınan outdoor ayakkabıları seçmek daha zorlayıcı olabilmektedir. Outdoor ayakkabılar trekking ve açık hava sporları için tasarlanan ayakkabılardır. Outdoor ayakkabıların kötü iklim ve çevre şartlarına karşı dayanıklı olması gerekmektedir. Bu nedenle de kaliteli ayakkabılar üzerinden seçim yapmak önemlidir. Hammer jack outdoor modelleri arasından kamp ve doğa yürüyüşlerine uygun ayakkabılar seçebilirsiniz. Outdoor ayakkabı modelleri Waterproof, Gore-Tex ve Vibram Taban gibi farklı özelliklere sahiptir. Bu özelliklerin sağlayacakları yararlar ayakkabının kullanılacağı spor çeşidine göre değişim gösterebilmektedir. Hiking ve Dağcılık gibi farklı şiddetteki sporlara göre hangi özellikteki ayakkabıyı seçeceğinize karar verebilirsiniz. Hammer jack outdoor ayakkabı modelleri yüzlerce çeşitteki seçenekleri ile sizlere hizmet vermektedir. Ayakkabıların tamamı ayak bilek ve topuğunu koruyacak şekilde dizayn edilmektedir. Konforlu olan hammer jack outdoor erkek ayakkabı modelleri aktiviteler esnasında iyi bir destek olacağından performansınızın artmasında da etkili olacaktır.

Outdoor Ayakkabı Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir

Outdoor ayakkabı modellerinde öncelikli özelliklerden birisi de su geçirmezlik özelliğinin hangi şartlarda ve kaçıncı seviyede olduğudur. Bu tarz özellikler ürün etiketine ayakkabıların belirli testlere tabi tutulması sonucunda yazılmaktadır. Ayakkabılarda beklenen özellikleri sporun çeşidine göre ayrı ayrı inceleyebiliriz.

Dağ yürüyüş ayakkabılar kent içerisinde de kullanılmakta olan ayakkabılardır. Bilek kısmı bulunmayan bu ayakkabılar oldukça rahat ve diğer outdoor ayakkabılarına kıyasla hafif ayakkabılardır. Esnek taban yapısı ile rahat yürüyüşlerde tercih edilebilir.

Hiking yaparken kullanılmakta olan approach ayakkabıları son derece kullanışlı ayakkabılar arasında yer almaktadır. Kaya yaklaşım ayakkabıları olarak da bilinen bu ayakkabılar şehir içinde de kullanabileceğiniz hoş tasarımlı ayakkabılardır. Bileksiz tasarımı ile birçok kıyafetle uyumlu bir şekilde kullanılabilmektedir.

Daha çok trekking botları olarak anılan outdoor bot modelleri kötü çevre koşullarına göre tasarlanmakta olan sağlam ayakkabılardandır. Ancak yine markaya göre kalite standartları değişim gösterebilmektedir. Hammer jack outdoor bot çeşitleri birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Ancak genel geçer özellikleri arasında esnek ve kolay uyumlu olmaları sayılabilir. Hafif çantalarla yapılan orta seviye zorluktaki trekkingler için uyumlu ayakkabılardır. Ancak bu ayakkabılar büyük ağırlıklarla yapılan yürüyüşler için uygun değildir.

Trekking ve dağcılık botları Backpacking botları olarak da bilinmektedir. Bu tarz outdoor botlar çok ciddi çevre koşullarına ve dağlık arazilerle uyumludur. Ve fazla ağırlıkların taşınması da herhangi bir sorun yaratmamaktadır. Tabanları yeterli kalınlıkta olan bu tarz ayakkabılar ağırlıklarla yürüyüşlerinizde size destek de sağlamaktadır. Tırmanışlarda bilek burkulmaları ya da çeşitli yaralanmalar yaşanmaması adına cat outdoor botları bileği saran tarzda bir tasarıma sahiptir.

Outdoor Ayakkabı Bileşenleri

Outdoor ayakkabı modelleri incelendiğinde belirli özelliklerinin haricinde genel olarak benzer tasarımlarının olduğu görülür. Dolayısı ile harley davidson outdoor ayakkabılarında olduğu gibi kaliteli markaların materyalleri fark yaratmaktadır. Ayakkabıların üst kısmı olarak da isimlendirilen
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR