1.299,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Sezon
2. Ürüne %20 İndirim !


Yeni Sezon
Ücretsiz Kargo
Yeni Sezon
2. Ürüne %20 İndirim !


Yeni Sezon
Ücretsiz Kargo
Yeni Sezon
2. Ürüne %20 İndirim !


Yeni Sezon
Ücretsiz Kargo
Yeni Sezon
2. Ürüne %20 İndirim !


Yeni Sezon
1.299,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Sezon
2. Ürüne %20 İndirim !


Yeni Sezon
578 216-M
1.299,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Sezon
2. Ürüne %20 İndirim !


Yeni Sezon
599,99 TL KDV Dahil
Yeni Sezon
2. Ürüne %20 İndirim !


Yeni Sezon
1.299,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Sezon
2. Ürüne %20 İndirim !


Yeni Sezon
578 170-M

Erkek Terlik

Yaz aylarında rahatlığı ve sportif şıklığı korumak için tercih edilen erkek terlik tasarımları, ev ve sahil kenarlarından çıkarak sokak modasındaki yerini genişletiyor. Ev içinde kullanıma eşlik eden dış mekan erkek terlik modelleri hafif ve esnek yapısıyla ayaklardan çıkarmak istemeyeceğiniz türden bir konfor vaat ediyor. Farklı stillere ve ihtiyaçlara uygun birçok model sunulan erkek terlik koleksiyonlarıyla hem yenilikçi materyalleri hem klasik şıklığı hem de üstün kaliteyi bir arada bulabilirsiniz. Erkek terlik modellerinin kullanımı oldukça yaygın olmasına rağmen kullanıcıların genellikle terlik seçiminde yeterli bilgiye sahip olmadığı, günümüz üretim teknolojileri sayesinde son derece geniş bir çeşitlilik ve özellik alternatifleri olduğu görülüyor. Bu nedenle sizler için en yüksek kalite tasarımların yer aldığı erkek terlik koleksiyonlarımızı tanıtıyor, her erkeğin günlük giyimde hak ettiği konfora ulaşmasına yardımcı oluyoruz.

Erkek Terlik Modelleri

Koleksiyonların ürün yelpazesi oldukça geniş olup, klasik terlikler, havuz terlikleri, spor terlikler, ev terlikleri ve daha pek çok farklı terlik modeli bir arada bulabilirsiniz. Klasik terlik erkek yaz giyim modasının en bilinen modellerini kapsarken, bunların fiyatları ve tasarımları ile öne çıkan, en sade ve çok yönlü terlik modellerinden olduğunu görebilirsiniz. Genellikle tek renkli ve yumuşak malzemelerden yapılmış olan klasik terlikler, günlük kullanım için ideal seçenekler arasında yer alıyor. Koleksiyonlarda yer verilen, yüksek kalite derinin kullanıldığı klasik terlikler özellikle fiyatları ve başarılı erkek terlik tarzları ile dikkat çekiyor.

Bir diğer yaygın şekilde tercih edilen trend olan havuz terlikleri, özellikle yüzme havuzları veya plajlar gibi yazlık alanlarda kullanmak için tasarlanmış olmasıyla hareketliliğe ve enerjiye çağrıda bulunuyor. Kaymayı önleyen tabanları ve suya dayanıklı malzemeleri sayesinde oldukça pratik ve güven verici olan bu dayanıklı erkek terlik çeşitleri, hem şık tasarımları hem de konforlu kullanımları ile öne çıkıyor.

Hareketli bir yaşam tarzına sahip olan erkekler için tasarlanan spor erkek terlik tasarımları ise son derece dayanıklı malzemelerden yapılmış olmaları ve genellikle spor ayakkabılarındaki gibi destekleyici bir tabana sahip olmalarıyla biliniyor. Koleksiyonlarımızın son moda spor tarzda terlik erkek modelleri giyime rahatlık ve stili aynı anda kazandırırken, özellikle kaliteleri ve sportif şıklıları ile dikkat çekiyor.

Erkek terlik modelleri geniş bir yelpaze sunmasıyla sadece klasik terlikler, havuz terlikleri, spor terlikleri gibi dış mekan kullanımına uygun modeller değil, ev terlikleri için de daha pek çok farklı fikir bulunduruyor. Bu modellerin her biri ev giyimde rahatlığı kadar tarzına da önem veren erkeklere farklı renk ve boyut seçenekleri de sunuyor. Klasik erkek terlik çeşitlerinde siyah, beyaz ve gri gibi nötr renklerin yanı sıra mavi, yeşil ve kırmızı gibi canlı renkler de mevcut. Havuza uygun erkek terlik modelleri ise daha çok turuncu, sarı ve mavi gibi dikkat çekici ve yaz enerjisini yansıtan renkler tercih ediliyor. Spor terliklerde ise siyah, beyaz, gri ve mavi gibi sportif stile uygun renkler öne çıkıyor. Ayrıca erkek terlik çeşitlerinin tamamında ayak numaraları için de geniş bir yelpaze sunulması sayesinde herkes kendine uygun bir erkek terlik modeli bulabiliyor.

Erkek Terlik Fiyatları

Kataloglarımızda yer verilen erkek terlik ürünleri, uygun fiyatlı ve kaliteli terlikleriyle erkeklerin yaz aylarında rahatlıkla kullanabilecekleri farklı modeller sunuyor. Alırken dikkat edilmesi gereken noktaları göz önünde bulundurmanız, bu çeşitlilik içerisinde ideal seçimleri yapmanızı sağlamaktadır. Elbette dikkat edilen noktaların başında da fiyatlar gelirken, erkek terlik fiyatları çeşitli unsurlara göre değişkenlik gösterebiliyor. Siz de önerilerimizi ve bahsedilen kriterleri göz önünde bulundurarak kendinize uygun bir terliği seçebilir, tercihiniz modelden yana olursa olsun hem lüks materyaller ile yapılmış olmaları hem de uygun fiyatlarıyla dikkat çeken modelleri konforla kullanabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi sayesinde herkesin kendine uygun bir terlik modeli bulduğu koleksiyonlarda erkek terlik ürünlerini inceleyerek siz de rahatlık ve güven dolu bir yaz geçirebilirsiniz.

Erkek terlik seçimleri, her erkeğin dolabında vazgeçilmez bir parçası olmasından, hem evde hem sokakta rahatlık sağlamasından yola çıkan tasarımcılarımız her tercihe ve bütçeye uygun mükemmel erkek terlik çiftini bulmayı kolaylaştırıyor. Çeşitli stil, malzeme, özelliklere ve tasarımlara sahip bu erkek terlik modelleri farklı faktörlerden dolayı farklı fiyat aralıklarında bulunabiliyor. Tam bu noktada kalite ile fiyat arasında denge kurmanın neden önemli olduğunu unutmamanız gerekiyor. İşte erkek terlik fiyatlarını etkileyen ve bilmeniz gereken bazı faktörler:

Kullanılan materyal: Erkek terlik tasarımında kullanılan malzeme türü de fiyatları etkileyen önemli faktörlerden biri olarak daha detaylı incelemeyi gerektiriyor. Hakiki deri, koyun derisi ve süet gibi yüksek kaliteli malzemelerden üretilen terlikler, sentetik malzemelerden üretilen erkek terlik modellerine göre daha maliyetli ve doğal olarak daha pahalı olabiliyor. Bazı malzemeler nadir olduğundan ve elde işlenmesi pahalı olduğundan terlik erkek ayağına uygun üretilirken maliyet artabileceği gibi, malzemenin maliyeti kadar bulunabilirliğine ve tedarik edilmesi de ücrette değişikliğe neden oluyor.

Markanın güvenilirliği ve deneyimi: Tercih ettiğiniz erkek terlik markası da fiyatı önemli ölçüde etkileyebiliyor, tanınmış ve köklü markalar arasındaki yükselişine devam eden firmamız, itibarı ve kalite konusundaki güvencesi nedeniyle kalitenin yüksek maliyet anlamına geldiği algısını yıkıyor. Daha uygun fiyatlı ürünler için kaliteden ödün vermeniz gerektiği düşüncesini geride bırakmanıza aracı olan erkek terlik koleksiyonlarımız sayesinde uzun yıllar yeniliği gibi şıklığını da koruyan, böylece tasarrufunuzu daha da katlayan erkek terlik tasarımlarına erişiminiz kolaylaşıyor.

Tasarım detayları:  Tercih ettiğiniz erkek terlik tasarımında yer verilen detaylar veya üretim özellikleri nedeniyle fiyat da etkilenebiliyor. Desen, kemer tokası gibi ilavelere sahip daha sofistike tasarımlar, basit tasarımlardan daha maliyetli olabiliyor. Ek olarak köpük dolgu veya ayarlanabilir bant desteği gibi ekstra özelliklere sahip terlikler de daha yüksek bir fiyat anlamına gelebiliyor. Ancak bu noktada erkek terlik alışverişinizin kısa zaman içinde masrafa dönüşmemesi, tercihinizin tüm beklenti ve ihtiyaçlarınızı karşılayarak uzun ömürlü bir aksesuarınız olması için fiyat kadar özelliklerden de emin olmanız öneriliyor.

Terlik erkek modelinin üretim maliyetini ve buna bağlı fiyatlarının belirlenmesinde rol oynayan işçilik gibi son derece önemli bir unsur, kalitesiyle öne çıkan modellerimizi incelerken önemini göz ardı etmemeniz gereken özelliklerden biri oluyor. Erkek terlik satın alırken en uygun fiyatlı seçeneği tercih etmek cazip gelse de kalite ve fiyat arasında bir denge kurmanın ne kadar önemli olduğu biliniyor. En ucuz terlik erkek çiftini seçmek, daha uzun süre dayanmayacak veya yeterli destek ve rahatlık sağlamayan daha düşük kaliteli bir ürünle sonuçlanabiliyor. Öte yandan üst düzey olduğu iddia edilen ancak materyal konusunda vaadini karşılamayan fazla pahalı erkek terlik modeline yatırım yapmak da herkesin bütçesine uygun olmayabiliyor veya ihtiyaç duyulan modelleri çeşitlendirerek farklı farklı erkek terlik çeşitleri arasından alım yapmayı engelliyor. Bu nedenle kalite ve fiyat dengesine sahip erkek terlik modelleri bulmak önem kazanıyor. Hem dayanıklı materyalleri hem lüks stilleri hem de rahat ve destekleyici erkek terlik tasarımlarıyla ve makul bir fiyata sahip olmasıyla öne çıkan koleksiyonlarımız ise bu dengeyi koruyarak kullanıcısını memnun etmeye devam ediyor.

Erkek Terlik Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerek?

İhtiyacınız olan ideal erkek terlik modelleri için satın almadan önce dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunuluyor. Dikkat etmeniz gereken kriterleri bilmeniz, uzun dönem favoriniz olarak kalmaya devam edecek olan en uygun terlik erkek tasarımlarını bulmanızı kolaylaştırıyor.

Erkek terlik modellerinin uzun ömürlü olması için öncelikle dikkat edilmesi gereken en öneli kriter, erkek terlik tasarımının kaliteli malzemelerden yapılmış olmasına önem vermek oluyor. Terliklerin tabanı ve üst yüzeyi için iyi kalitede malzemeler tercih edilmesi, kullanım alanına uygun özelliklere sahip malzemelerin kullanılmış olması gerekiyor. Örnek olarak ev tipi terlik erkek giyimin rahatlık ve yumuşaklık gibi kriterlerini karşılarken, spor modellerin kaymayan taban, esneyen bant gibi aktif yaşam tarzına uygun özellikler sunması gerekiyor. Her durumda kaliteye önem vermek ise erkek terlik modelleri için uzun ömürlü kullanımın ortak sırrı oluyor.

Terlik erkek giyim için rahatlığı ifade ederken, özellikle deniz kenarı ve sahil tatillerinde tercih edilecek modellerde ayak sağlığı açısından taban yapısı ekstra önem taşıyor. Bu nedenle kaymayı önleyen ve ayak tabanını destekleyen bir taban yapısı tercih edebilir, ayrıca tabanın terlik içindeki yerleşimine de dikkat edebilirsiniz. Erkek terlik taban yapısının ayak anatomisine uygun bir şekilde tasarlanması gerekirken, firmamız ürünlerinin ayak sağlığına uygun olarak tasarlandığından ve taban yapısının da bu doğrultuda oluşturulduğundan emin olabilirsiniz.

Erkek terlik seçimizin konforlu olması uzun ömürlü kullanım açısından oldukça önemli olup, terlik erkek giyimde rahatlığı temsil ettiğinden ideal modelin ayakta rahat hissettirmesi, yürüyüş esnasında ağrı veya rahatsızlık hissi oluşturmaması gerektiğini unutmamanızda fayda bulunuyor. Bu nedenle erkek terlik modellerinin iç yüzeyinde yumuşak bir malzeme kullanılması ve erkek terlik tasarımının ayak anatomisine uygun şekilde geliştirilmiş olması gerekiyor. Erkek terlik koleksiyonlarımız, yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış ve ayak sağlığına uygun olarak tasarlanmış olmasıyla güven ve memnuniyet tazelerken, sizlere de keşfedilmeyi bekleyen konforlu bir deneyim sunuyor.

Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir marka olarak, erkek terlik tasarımlarında müşteri geri bildirimlerini dikkate alıyor ve ürünlerini sürekli olarak geliştiriyor. Bu sayede müşterilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına daha iyi cevap verebilirken, aynı zamanda çeşitliliğiyle kendi ideal tanımınıza en uygun terlik erkek modelini bulmanızı destekliyor. Siz de sene boyu süren kampanyalardan faydalanmak için bizi takip edebilir, her mevsim hem evde hem sokakta hem tatilde hem de sporda devam eden şıklık ve konforun keyfini bizimle çıkarabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR