350 TL ve üzeri siparişlerde KARGO BEDAVA !

HAKKIMIZDA

URGAN Ailesi sektörde 3 nesildir devam ettirdikleri üretim faaliyetlerine, 1925'de Gaziantep'te 1. nesil Mehmet Ali URGAN önderliğinde 3,5 m2'lik perakende ayakkabı dükkanında başlamıştır. 1960 yılında Mehmet Cevdet URGAN ile 2. nesil olarak ayakkabı imalat sektörüne giriş yapan Hammer Jack, 1980 yılına kadar üretim faaliyetlerine Gaziantep'te devam etmişir.

1999 yılında yönetime geçen 3. nesil Mehmet ALİ URGAN ve Mehmet Dinçer URGAN, Hammer Jack markası ile ayakkabı sektöründeki başarını yeni nesillere aktarmayı hedefleyerek, kurumsal gücünden gelen iddiasını günümüzde de sürdürmektedir.

Türkiye pazarında yaz ve kış sezonunda 1000'in üzerinde renk ve model seçeneği, seçkin lokasyonlarda ve AVM'lerde bulunan 15 mağazası, 500'ün üzerinde satış noktası ile hizmet veren Hammer Jack, 15000 m2'lik modern 2 binasında 25 ülkeye ihracaat yaparak, üretiminin %40'ını ihraç eden ulusarası bir kuruluştur.

Hammer Jack fabrikalarında 500'ün üzerinde personel istihdam edilmektedir.

Hammer Jack Türkiye'de en ileri teknolojiyle donatılmış, entegre üretim tesislerinde; su geçirmez, outdoor, erkek, kadın, çocuk ayakkabı ve botlar, tamamlayıcı aksesuarlar üretmektedir.

6 yıl sonra 100. yılını kutlayacak olan Hammer Jack, yaptığı yatırımlar ve başarılı pazarlama stratejileriyle globelleşen dünyamızdaki trendleri yaşan stiline dönüştürrken yurtiçi ve yurt dışına yagın bayii ağı ile sektörün önemli markalarından biri olarak üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

Hammer Jack sektörde üretim kapasitesini ve ürün gamını her geçen gün artırmakla birlikte uzman mağazalar zinciri vasıası ile pazarlama entegrasyonuna başlamıştır.
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR