3.699,00 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
 
025M100109-14731

Erkek Bot

Sonbahar ve kış aylarında ayakların hem korunması hem de konforundan taviz vermemesi adına botlar tercih edilir. Bot çeşitleri tüm yetişkinler ve çocuklar için kullanıma uygun olarak üretilmektedir. Soğuk ve yağışlı günlerin kurtarıcısı erkek bot oldukça fazla çeşide sahiptir. Kalın yapıya sahip olan erkek bot kış günlerinde ayakları son derece sıcak tutması için tasarlanmaktadır. Özel tasarımlara sahip olan erkek bot çeşitleri her zevke hitap edebilmektedir. Bu anlamda ister genç ister yaşlı fark etmeksizin her zevke ve ihtiyaca uygun erkek bot çeşitlerini Hammer Jack’de bulmak mümkündür.

Erkek Bot Modelleri ve Özellikleri

Söz konusu erkek bot çeşitleri olduğunda karşımıza geniş bir ürün yelpazesi çıkmaktadır. Erkek bot çeşitleri kış modasına uygun yapıları ile hemen her türlü kombinde kendisine rahatlıkla yer bulabilmektedir. Erkek bot çeşitleri farklı renk ve tasarım seçenekleri ile her erkeğin beğenisine hitap etmektedir. Erkek bot çeşitlerinde öncelikle rahatlık çok önemlidir. Ayakların rahatlığı ve konforu sağlandıktan sonra kışı rahat bir şekilde atlatmak mümkün olacaktır. Erkek bot çeşitleri sağlam malzemeden üretilmektedir. Bu sayede en zorlu hava koşullarında bile rahat bir kullanım sağlar.  

Erkek bot çeşitlerinde farklı özellikleri bir arada bulmak mümkündür. Ayakların soğu havadan etkilenmesinin önüne geçmek bir yana aynı zamanda erkeğin tarzını da yansıtan bu erkek bot çeşitleri büyük ilgi görmektedir. Erkeği tarzı ne olursa olsun ister spor ister klasik Hammer Jack erkek bot çeşitleri bu anlamda her zevke uygun bir seçenek sunmaktadır. Hammer Jack erkek bot çeşitlerine baktığımızda erkek çocuklardan yetişkin erkeklere çok zengin erkek bot ürün çeşidi ile karşılamak mümkündür. Yılların köklü markası Hammer Jack dünya standartlarında, en zengin en yeni ve kaliteli erkek bot çeşitlerini sizlerle buluşturmaktadır. 

Erkek bot çeşitleri özel malzemelerden üretildiği için su geçirme gibi bir durum olmaz. Bilindiği gibi yağışlı havalar oldukça çetin geçebilmektedir. Bu çetin, sert ve zorlu günlerde ayakları en iyi koruyan su geçirmeyen erkek bot olacaktır. Hammer Jack erkek bot çeşitleri su geçirmeyen özel yapısı sayesinde tüm sonbahar ve kış aylarında ayaklarınızı dış faktörlere karşı en iyi şekilde koruyacaktır. 

Hammer Jack erkek bot modelleri her ayak yapısına uygun şekilde üretilmektedir. Ayakkabıların içerisinde özel imalat iç tabanlar bulunmaktadır. Bu sayede ayaklarınız gün boy konforlu hissedecektir. Markanın erkek bot modelleri sadece ayakları korumakla kalmaz. Aynı zamanda tarzı ve şıklığı da ön plana çıkarır. 

Bu anlamda sert hava koşullarından korunmakla beraber tarzınızı da en iyi şekilde yansıtacağınızdan emin olabilirsiniz.  Erkek bot çeşitlerine baktığımızda markanın ürünlerinde hemen hemen tüm zevklere uygun bir erkek bot bulunduğunu görmek mümkündür. Hem kalitesi hem de görünüşü ile erkek tarzını en iyi şekilde tamamlayacak olan erkek bot çeşitlerini sitemizden hemen inceleyebilirsiniz. 

Çok geniş bir erkek bot seçeneği söz konusu olduğundan hangisini tercih edeceğiniz tamamen kullanıma ve amaca göre farklılık gösterecektir. Örneğin outdoor dediğimiz en popüler erkek bot çeşitleri dayanıklı yapısı ile en sert arazi koşullarında bile rahatlık sağlaması ile ön plana çıkar. Outdoor erkek botları günlük kullanıma oldukça idealdir. Erkek bot günlük yürüyüşlerde kullanılabileceği gibi outdoor erkek bot çeşitlerini kampda, yürüyüşte, bisiklete binerken, dağ ya da yamaç çıkarken rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Outdoor erkek bot çeşitleri öze yapısı sayesinde oldukça rahattır. Yağışlı havalarda dayanıklı ve su geçirmez yapısı ile sizlerin en büyük yardımcı olmaktadır. 

Erkeklerin sıklıkla tercih ettiği ve şık yapısı ve görüntüsü ile öne çıkan erkek bot modellerinden bir tanesi de süet erkek bot çeşitleridir. Klasik tarzda sahip erkeklerin en çok tercih ettiği botlardan bir tanesi olan süet erkek bot işe ya da okula giderken, özel gün gece ve davetlerde kullanmak için oldukça uygundur. Ofis ya da özel bir davette giyebileceğiniz süet erkek bot çeşitleri şıklığı ve göz alıcılığı ile öne çıkmaktadır. Nerede olursanız olun şık tarzı ile hemen herkesi yakalayacak olan süet erkek bot çeşitleri farklı renk seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Süet erkek bot çeşitleri tıpkı diğer erkek bot çeşitlerinde olduğu gibi farklı renklerde ve ebatlarda sizlere sunulmaktadır. Siyah, bordo, lacivert, yeşil, gri ve daha pek çok renk seçeneği ile süet erkek bot çeşitlerini yakından inceleyebilirsiniz. 

Geçmişten günümüze her sene modasını hiçbir şekilde kaybetmeyen erkek bot çeşitlerinden bir tanesi de deri erkek bot çeşitleridir. Deri erkek bot için zamansız demek en doğru tanım olacaktır. Çünkü geçmişten günümüze hiçbir zaman popülerliğini kaybetmeyen botlardır. Aynı zamanda sağlam, dayanıklı ve şık erkek bot olduğu için erkekler tarafından sıklıkla tercih edilirler. Deri erkek bot ile ister bir davette ister bir iş yemeğinde ister bir toplantıda rahatlıkla kıyafetleriniz ile kombin yapabilirsiniz. Geniş renk seçenekleri olduğundan deri erkek bot seçeneklerini dilediğiniz renkte alabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. 

Dayanıklı ve şık bir diğer erkek bot çeşidi de postallardır. Postallar oldukça sert ve sağlam materyalden yapılmaktadır. Bu sebeple her türlü hava koşuluna rahatlıkla uyum sağlar ve yıllarca giyilebilir. Özellikle kot pantolonlar altında şık bir görünüm sağlayan postallar günlük kullanım için oldukça ideal erkek bot çeşitlerindendir. Postal çeşitleri de farklı renk ve modellerle sizlere sunulmaktadır. Favori renginiz ve ayak yapınıza uygun bir postal bulmanız mümkündür. 

Erkek bot çeşitleri aynı zamanda yapısal olarak da birbirinden farklılık gösterir. Örneğin fermuarlı erkek bot, fermuarsız erkek bot, ipli erkek bot gibi seçenekler söz konusu olur. Bu seçenekler sizin tercihiniz ya da kullanım kolaylığınıza göre değişebilmektedir. Hammer Jack erkek bot kategorisinde bu saydığımız erkek bot çeşitlerinin hepsi bulunmaktadır. Erkek rahat bir kullanım arzu ediyorsanız ipli erkek bot yerine fermuarlı erkek bot tercih edebilirsiniz. İpli erkek bot ise şık görünüme sahiptir. Bazı erkek bot çeşitleri ise hem ip hem de fermuarlı erkek bot olarak tasarlanmıştır. Bu anlamda sizlere sunulan geniş erkek bot seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. 

Erkek Bot Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hemen her türlü kıyafet ve ayakkabı seçiminde olduğu gibi erkek bot seçiminde de dikkat edilmesi gereken birtakım kriterler söz konusudur. Bu kriterler sizin daha doğru bir erkek bot tercih etmeniz açısından önemlidir. Öyle ki çok geniş bir erkek bot seçenek skalası söz konusudur. Bu sebeple doğru erkek bot hangisi gibi bir soruda akıllar karışabilir. Doğru erkek botunu satın alırken kararsızlığınızı önlemek için dikkat etmeniz gereken bazı faktörler vardır. Bu faktörleri göz önünde bulundurarak doğru seçiminizi yapabilirsiniz.

Botunuzu hangi alanda kullanacağınız ne sıklıkla kullanacağınız ilk kriterlerden bir tanesidir. Günlük olarak kullanılacak erkek bot ile özel gün ve davetlerde kullanılacak erkek bot özellik olarak farklılık gösterebilir. Eğer günlük olarak işe, kula giderken kullanılacak ise daha sportif ve her türlü giyim tarzına uygunluk gösterecek erkek bot seçeneklerine yönelmek mantıklı olacaktır.

Eğer sporlar uğraşıyorsanız ya da zorlu hava koşullarında sağlam bir bot arıyorsanız outdoor erkek bot seçenekleri sizin için ideal olacaktır. Çünkü outdoor erkek bot her türlü arazi ve zeminde kullanıma uygun olarak üretilmektedir. Outdoor erkek bot çeşitleri ile kampta, arazide, toprak yol ya da karlı yollarda rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz. Outdoor erkek bot kalın yapısı ile su ya da kar geçirmez. Ayaklarınızı en zorlu doğa kşullarında bile korumaya yardımcı olur. 

Erkek bot seçeneklerinden bir tanesi de deri botlardır. Deri botlar özel gün ve davetlerde sizleri şık gösterecek bot çeşitlerindedir. Deri botlarınız ile katıldığınız bir davette dikkat çekebilirsiniz. Klasik giyim tarzına son derece uygun tasarımlarla üretilen deri erkek bot kullanımı sayesinde kumaş, kadife ya da keten pantolonlarınız ile eşsiz bir uyum yakalayabilirsiniz.

Elbette erkek bot seçiminde model ya da yapı önemli olduğu kadar ayakların rahat etmesi de son derece önemlidir. Model ne kadar hoşunuza gitmiş olura olsun ayaklarınız bot içerisinde rahat etmediği sürece bir anlamı olmayacaktır. Hammer Jack erkek bot çeşitleri her ayak kalıbına uygun seçeneklerle üretilmektedir. Küçük numaralardan en büyük numaralara kadar seçenekler bulmak mümkündür. Erkek bot seçiminde renk uyumu da başka bir kriterdir. Kiri göstermediği için siyah ya da kahverengi erkek bot sıklıkla tercih edilir. Ancak yine koyu görünümü ile lacivert ya da bordo renklerdeki erkek bot da her şekilde ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılar ve şıklığınızı tamamlar. Günlük yaşamda hangi renk ağırlıkta giyiniyorsanız o rengin tonlarından tercih ederek şıklığınızı ön plana çıkarabilirsiniz.

Erkek bot çeşitlerinin daha uzun süre dayanıklı kalabilmesi için onlara iyi bakmak gerekir. Elbette erkek bot çeşitleri sağlam malzemelerden üretilmektedir. Ancak her ne kadar sağlam malzemeden üretilmiş olsa dahi botlarınıza iyi bakmak onların ömrünü uzatacaktır. Özellikle yağmurlu, çamurlu günlerde giyilen erkek botların temizliğine son derece dikkat edilmelidir. Gün sonunda yapılan erkek bot temizliği hem botların daha hijyenik kalmasını sağlayacak hem de yıpranmalarının önüne geçmeye yardımcı olacaktır. Biriken çamur ya da tozları sadece bir iki dakika ayırarak kolayca temizlemek mümkündür.

Bazı erkek bot çeşitlerini elde temizlemek daha avantajlıdır. Bazı erkek botlar ise çamaşır makinesinde temizlenebilmektedir. Fakat eğer botlarınızı çamaşır makinesinde yıkamak isterseniz mutlaka ayakkabı filesi kullanmanız gerekir. Ayrıca botlarınızı ayakkabı filesine koymadan önce bağcıklarını da çıkarmayı unutmamanız gerekir. Botlarınızı çamaşır makinesinde yıkayacaksanız ayakkabı filesine botlarınızı koyduktan sonra çamaşır deterjanı ve yumuşatıcı eklemelisiniz.

Botları çamaşır makinesinde yıkayacaksanız yine makinenin programını da doğru bir şekilde ayarlamanız gerekir. Makinedeki suyun sıcaklığını 30 dereceyi aşmayacak şekilde ayarlamanız önerilir. Aksi halde çok soğuk ya da çok sıcak suda yıkamanız ayakkabılarınızın aşınmasına ve kullanım ömrünün azalmasına neden olabilir.

Botlarınızı yıkayıp makineden çıkardıktan sonra mutlaka balkon ya da terasa koyarak kurutmaya özen göstermelisiniz. Bu sayede içerisindeki nem nedeniyle kötü koku oluşumunun önüne geçebilir ve temiz hava sayesinde kısa bir süre zarfında kolaylıkla kurutabilirsiniz. Erkek bot çeşitlerini uzun aralıklarla yıkamaya özen gösterin. Bunun haricinde günlük olarak elde temizlik işlemini aksatmadan sürdürmeniz önerilir.

Erkek Botlar Hangi Materyallerden Yapılır?

Erkek bot çeşitleri pek çok farklı materyalden üretilmektedir. Üretildiği materyal temelde erkek botun kalitesini de gösteren bir unsudrdur. Bu sebeple rkek bot tercihi yaparken çok iyi incelemeli ve hangi materyalden yapıldığını kesinlikle öğrenip ona göre bir tercihte bulunmalısınız. Bu sayede uzun yıllar kullanabileceğiniz kaliteli bir erkek bot satın almış olursunuz. Hammer Jack farklı materyaller ile en kaliteli erkek bot seçeneklerini sizin zevkinize uygun olarak sunmaktadır. Kaliteden taviz vermeyen markanın bot seçenekleri dayanıklı yapısı ve şık tarzı ile ön plana çıkmaktadır.

Erkek bot çeşitleri içerisinde en sık kulanılan malzeme deridir. Eğer klasik tarzda bir erkek bot modeli arıyorsanız deriden yapılmış çeşitlere göz atabilirsiniz. Deri yapıdaki erkek bot çeşitleri klasik tarzda giyinmeyi sevenler için idealdir. Zamansız bir görünüme sahip olan deri erkek botlar her yılın gözdesidir. Deri bot alırken hakiki mi yoksa suni deri mi olduğuna bakmanız önemlidir. Çünkü bu bottaki kalite farkını ortaya çıkaran en temel unsurdur. Deri botlar tahmin edileceği üzere daha uzun süre kullanılabilir. Çünkü gerçek deri çok daha kalitelidir.

Hakiki deriden üretilmiş olan erkek bot çeşitleri erkekler arasında daha sık tercih edilmektedir. Ancak suni deri de tercih edilebilir. Suni deri herhangi bir canlıdan üretilmediğinden çevre dostu kişilerin daha çok tercih ettiği bir materyaldir. Suni derinin bir diğer adı da vegan deri olarak bilinmektedir. Poliüretan ve PVC gibi ana malzemelerden suni deri üretimi yapılmaktadır. İster hakiki ister suni deriden yapılmış erkek bot seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Her iki ana malzemeden de kaliteli ve uzun süre kullanışlı erkek botları özenle ve ince işçilikle üretilmektedir.

Erkek bot yapımında kullanılan ve öne çıkan materyallerden bir tanesi de süet dediğimiz ürünlerdir. Süet de aslında temelde bir çeşit deridir. Ancak tek farkı zımparalama gibi birtakım işlemlerden geçirilmesidir. Süet deriler özellikle şık görünümü ile öne çıkan materyallerdir. Klasik giyim tarzınız benimsemiş erkeklerin özellikle favoriler arasında süet deriden üretilmiş erkek bot çeşitleri bulunmaktadır. Süet erkek bot özellikle farklı ve şık kombinler oluşturmak erkekler için idealdir.

Süet erkek botları, sadece günlük hayatta değil, özel gün ve gecelerde de tercih edilen ayakkabı çeşitleri arasındadır. Süet erkek bot pek çok işlemden sonra bu göz alıcı görünüme kavuştuğu için daha çok kumaş benzeri bir görüntü sağlar. Süet materyalinden üretilmiş olan bu erkek bot çeşitleri her ne kadar deri işlenmiş olsa da maliyet bakımından hakiki deriye oranla daha uygun seçeneklerle sunulmaktadır.

Süet erkek bot çeşitleri tıpkı diğer erkek bot çeşitlerinde olduğu gibi farklı kalıplara ve renklere sahiptir. Her türlü ayak kalıbına uygun seçeneğe sahip olduğu gibi her zevke uygun renk seçeneklerine de sahiptir. Özellikle siyah, kahverengi, lacivert ya da vişne çürüğü süet erkek bot çeşitleri her dönemin favorisi konumundadır. Su geçirme konusunda ise diğer erkek bot çeşitleri konusunda iddialı olmasa da şıklığı ile ön plana çıkmak isteyen erkekler için en uygun erkek bot seçenekleridir.

Ayakkabı özellikleri arasında sıklıkla waterproof kelimesi duyulmaktadır. Bunun anlamı bot yapımında su geçirmeyen özelliklere sahip materyal kullanıldığıdır. Eğer bir erkek bot üzerinde waterproof özelliğini görüyorsanız su geçirmezlik konusunda en yüksek performansa sahip ürüne bakıyorsunuz demektir. Her türlü yağmur ve kara dayanıklı waterproof özellikli erkek bot çeşitleri erkeklerin en sık tercih ettiği modeller arasındadır. Özel bir kumaştan üretilen bu erkek bot sonbahar ve kış aylarında yoğun yağışlarda ayaklarınızı en iyi şekilde koruyacak şekilde tasarlanmıştır.

Waterproof özellikli erkek bot su ile temas ettiği takdirde temel özelliklerini hiçbir şekilde kaybetmez ve yıllarca bu özelliğini en iyi şekilde muhafaza eder. Bu sebeple zorlu kış aylarında en sık tercih edilen bot çeşitlerinden bir tanesi waterproof erkek bot çeşitleri olmaktadır. Waterproof erkek bot çeşitleri emici özelliğe sahip olmadığından su ile temas halinde olduklarında hiçbir şekilde suyu barındırmazlar yani içerisinde tutmazlar. Bu sayede ayaklarınız en yoğun yağışlarda bile kuru kalmaya devam eder. Waterproof özelliğe sahip erkek bot çeşitleri de farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Waterproof özeliğin yanı sıra erkek bot çeşitlerinde tasarım ve konfor gibi önemli bileşenleri de söz konusu olacağından farklı fiyat aralıkları ile tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Botların dayanıklılığında taban yapısı da son derece önemli bir yerdedir. Taban malzemesi hem topuk ve iç ayak kısmının rahatlığını hem de zemin tutuşunu ifade eder. Bu nedenle tabanda kullanılan malzemenin iyi olması ayak konforunuz açısından önemli olacaktır. Bot tabanlarında pek çok farklı malzeme kullanılmaktadır. Bunlar arasında kauçuk, termo, ease, poliüretan, eva en sık kullanılanlardır. Eva tabanlı botlar özellikle hafif olması ile ön plana çıkar. Poliüretan ise plastiğin yumuşak bir forma dönüştürülmesi ile elde edilen özel bir yapıya sahiptir.  Ayaklara konfor sağlarken hafifliği ile kullanışı kolaylaştırır.

Erkek bot tabanlarında kullanılan bir diğer malzeme olan termo taban daha çok kalın taban olarak bilinir. Kalın tabanlı olduğu için zemin tutuşu son derece yüksektir. Bu sebeple zorlu kış günlerinde ayakların daha sağlam basmasına olanak sağlar. Bir de kauçuk taban vardır. Kauçuk taban en sert malzemeden üretilmektedir. Kauçuk taban zemin tutuşu konusunda da iddialıdır. Güçlü bir tutuş sağlar ve kaymaların önüne geçer.

Görüldüğü üzere pek çok farklı malzemeden üretilmiş olan pek çok farklı modele sahip erkek bot çeşitleri söz konusudur. Bu sebeple erkek bot alırken pek çok faktörü göz önünde bulundurup öyle tercih yapmak hem ayak sağlığınız ve konforu açısından hem de bütçeniz açısından faydalı olacaktır. Hammer Jack erkek bot çeşitlerini yakından inceleyerek en uygun seçeneği değerlendirebilirsiniz.

Erkek Bot Çeşitleri ve Fiyatları Nedir?

Elbette hemen her türlü üründe olduğu gibi erkek bot fiyatlarını da etkileyen pek çok önemli etken bulunmaktadır. Çünkü erkek bot çeşitleri kalite, marka ve model olarak birbirinden ayrılmaktadır. Bu özellikler ise fiyat üzerinde son derece etkilidir. Erkek bot üretiminde kullanılan malzeme fiyatı etkiler çünkü bu aynı zamanda erkek bot modelinin kalitesini de gösteren bir detaydır. Eğer erkek bot kaliteli malzemeden üretilmiş ise her türlü hava koşuluna dayanıklı olmakla beraber yıllarca giyilebilecek bir standartta olduğu anlamı da çıkmaktadır. 

Erkek bot çeşitleri farklı detaylara sahip olabilir. Bu da fiyat üzerinde etkili olabilir. Daha fazla detaya sahip erkek bot çeşitleri fiyat açısından bir nebze daha maliyetli olabilir. Sade modeldeki bot çeşitleri ise maliyet açısından biraz daha uygun olabilmektedir. Hammer Jack, farklı fiyat aralıkları ile insanların bütçesine uygun bot çeşitleri sunmaktadır. Bu anlamda hemen herkesin bütçesine uygun bir bot seçeneğini rahatlıkla bulmanız ve satın almanız mümkündür.

Eğer erkek bot modelinin uzun süre dayanıklı kalması ve yıllar içerisinde zarar görmeden giyilebilmesi isteniyorsa biraz daha maliyeti yüksek ama kalitesi de ona oranla yüksek bot çeşitleri tercih edilebilir. Bunun yanı sıra pek çok erkek bot modelinde mevsim sonu ya mevsim arası geçişlerde indirimler, kampanyalar söz konusu olabilmektedir. Bu tarz indirim ve kampanyaları takip ederek bütçenize en uygun aynı zamanda kalitesi en yüksek erkek bot modellerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Erkek bot çeşitlerinde hem kalite hem konfor hem de zamansız tasarımlı seçenekler bulmak mümkündür. Her bütçeye uygun erkek bot çeşitlerini hemen inceleyebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR