1.199 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Sezon
SEPETTE FİYATI 599 TL
1.299 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Sezon
1 ALANA 1 BEDAVA
499 TL KDV Dahil
1.199 TL KDV Dahil
%58 İndirim
%58İndirim
Yeni Sezon
 
1.199 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Sezon
SEPETTE FİYATI 599 TL
1.199 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Sezon
SEPETTE FİYATI 599 TL
Ücretsiz Kargo
SEPETTE FİYATI 599 TL
566 630-B
Ücretsiz Kargo
Yeni Sezon
SEPETTE FİYATI 599 TL
1.099 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Sezon
1 ALANA 1 BEDAVA

Tıpkı yetişkinlerde olduğu gibi erkek çocukları için de günümüzde sayısız model ve renkte ayakkabı üretilmektedir. Erkek çocuklar için pek çok ayakkabı türü söz konusudur. Bunlardan bir tanesi olan erkek çocuk spor ayakkabısı hem gündelik olarak hem de beden eğitiminde ya da spor için kullanılabilen ayakkabı çeşitleridir. Erkek çocuk spor ayakkabı modelleri içerisinde hemen her erkek çocuğunun sevebileceği renk ve tarz bulunmaktadır. Dışarı çıkarken rahatlıkla giyilebilecek bu modeller günün erkek çocuk moda trendini de en iyi şekilde yansıtmaktadır. Erkek çocuk spor ayakkabı modelleri henüz daha yeni yürümeye başlayan çocuklardan genç delikanlılık yaşına kadar süregelen süreçte giyilebilecek çeşitlilikte çoktur. Tıpkı yetişkin erkeklerde olduğu gibi erkek çocuklar için seçilecek ayakkabıda da ayak sağlığı konusunda hassas olunmalıdır. Okul çağı öncesi ve okla yeni başlayanlar için ufak erkek çocuk spor ayakkabı modelleri bulunmaktadır. Bunar hem şirin hem dayanıklı hem de kaliteli olabilmektedir. Ortaokul dönemine gelen erkek çocuklar için genç çocuk spor ayakkabı modellerine göz atılabilir. Erkek çocuk spor ayakkabı çeşitlerinde her numarayı bulmak mümkündür. Ayakları saran ve ayakları destekleyen erkek çocuk spor ayakkabı çeşitleri 10-11-12-13 yaş grubu çocukların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır.  Söz konusu erkek çocuk spor ayakkabı modeli olduğunda karşınıza çok geniş bir ürün yelpazesi çıkması mümkündür. Çünkü tıpkı yetişkinlerde olduğu gibi erkek çocuklar için üretilen ayakkabılar da her sene yenilenmekte, zamanın trend ve yeniliklerine ayak uydurmaktadır. Erkek çocuk spor ayakkabı çeşitleri içerisinde sade modeller hemen tarzla uyum sağlar. Sade renklerde beyaz veya siyah olarak ayakkabı tercihinde bulunmak mümkündür. Bunun yanı sıra ışıklı erkek çocuk spor ayakkabı çeşitleri geçmişten günümüze erkek çocukların en büyük favorisi olmaktadır. Taban kısımları yere temas ettiğinde yanan ışıklar erkek çocukların oldukça ilgisini cezbetmektedir. Alacağınız erkek çocuk spor ayakkabı modeli çocukların kıyafetlerine de uygundur. Yani bu anlamda pek çok kombin de yapılabilir. Özellikle beyaz erkek çocuk spor ayakkabı modelleri hemen her türlü kıyafetin altına uygun olduğundan sıklıkla tercih edilmektedir. Koyu renkteki erkek çocuk spor ayakkabı modelleri ise kiri ya da tozu bünyesinde tutmadığı ve kiri göstermediği için sıklıkla tercih sebebidir. Erkek çocuk spor ayakkabı modelleri hem kaliteli hem de geniş bir fiyat aralığında sunulmaktadır. Bu anlamda hemen herkesin bütçesine uygun bir seçenekten söz edilebilir.

Erkek Çocuk Spor Ayakkabı Özellikleri

Çocuklara özel tasarlanan ve üretilen ayakkabılar pek çok farklı kriteri taşırlar. Bu kriterler hem fiyat hem de performans anlamında değişikliklerdir. Günümüzde direkt olarak erkek çocuk spor ayakkabı modellerine bakabileceğiniz gibi ayrıca unisex dediğimiz hem erkek hem de kız çocukların kullanabileceği spor ayakkabılarını da inceleyebilirsiniz. Genellikle kız çocukları için üretilen spor ayakkabıları farklı canlı renkleri bir arada bulundurur ve kız çocuklarının ilgisini çeker. Erkeklerde ise daha sade renkler seçilebilmekle beraber süper kahraman figürleri ile tasarlanmış modeller de oldukça beğenilmektedir. Spor ayakkabı seçimi de tıpkı diğer ayakkabı seçimlerinde olduğu gibi biraz da zevk işidir. Bazı çocuklar renkli daha canlı ve enerjik, detaylı spor ayakkabılarını tercih ederken kimi çocuklar daha sade daha koyu renklere yönelebiliyorlar. Bu sebeple çocuğun kendi zevki de biraz alacağı spor ayakkabıda rol oynayacaktır. Erkek çocuk spor ayakkabı modelleri içerisinde bulunan Batman, Süpermen, He-Man gibi çizgi kahraman motifleriyle tasarlanmış çeşitler çocukların çok ilgisini çekmektedir. Özellikle ilkokul ve ortaokul çağındaki erkek çocuklar bu tip spor ayakkabılarını büyük bir zevkle kullanmaktadır. Erkek çocuk spor ayakkabı çeşitleri kendi içerisinde bağcıklı, bantlı ya da sade modeller şeklinde ayrılmaktadır. Çocuklar kendi zevklerine göre bağcıklı ya da bantlı tercih edebiliyor. Ancak bağcıksız, bantsız modeller de vardır. Bunlar rahat bir şekilde giyilip çıkarılabilen modellerdir. Çocuklar kullanım kolaylığı ve stiline göre bu ayakkabılardan dilediklerini seçebiliyorlar. Erkek çocuk spor ayakkabı çeşitlerinde stil bir yana konfor da gözetilmelidir. Çocuk ayak sağlığını destekleyecek, kaliteli taban ve topuklara sahip erkek çocuk spor ayakkabı seçilmesi önemli bir konudur.

Erkek Çocuk Spor Ayakkabı Modelleri

Erkek çocuklar için tasarlanmış olan spor ayakkabılar geniş bir yelpazeye sunulmaktadır. Dünyanın en trend erkek çocuk spor ayakkabı çeşitlerini Hammer Jack koleksiyonunda yakından inceleyebilirsiniz. Erkek çocuk spor ayakkabı çok fazla çeşit ve modelde üretildiğinden her çocuğun hayalindeki spor ayakkabıya kavuşması mümkündür. Erkek çocuk spor ayakkabı çeşitleri ile kızlar için üretilen spor ayakkabıları birbirinden farklı tasarım ürünleridir. Bu anlamda kızlarla erkeklerin zevklerini ayırt eden birtakım özellikleri de görmek mümkündür. Erkek ve kız çocukların ayakkabı tercihini etkileyen unsurlar genellikle renk ve desen üzerine olmaktadır. Kız çocuklar pembe ve tonlarında spor ayakkabı tercih ederken erkek çocuklar daha çok siyah, gri, kahverengi tonlarda ayakkabılar tercih edebilmektedir. Kız çocukları da erkek çocukları da ışıklı spor ayakkabı modellerine ayrıca bir ilgi duyarlar. Bu sebeple pe çok marka ışıklı çocuk spor ayakkabısını sıklıkla üretip tüketicilerin beğenisine sunarlar. Çocuklar için spor ayakkabıları hem yaz hem de kış mevsimine özel üretilebilmekle beraber özellikle sezonluk spor ayakkabıları da bulunmaktadır. Kışın giyilebilmesi mümkün spor ayakları çocukların ayaklarını soğuktan korumayı hedefler. Bu nedenle de kullanılan malzeme son derece kaliteli ve kalın olur. Çocuklar yağmurlu havalarda ayakları ıslanmadan yürüyebilmek için waterproof dediğimiz su geçirmeyen spor ayakkabılardan tercih etmelidir. Ayrıca yoğun kar yağışlarında ayakların kaymaması için özel tabanlı spor ayakkabı çeşitleri de vardır. Söz konusu erkek çocuk spor ayakkabı olduğunda her tarz ve kıyafete uygun bir model bulmak mümkündür. Siyah ve beyaz spor ayakkabılar genellikle kot, şort, tişört gibi gündelik kıyafetlerle kusursu bir bütünlük oluşturduklarından daha çok tercih edilmektedir. Erkek çocuk spor ayakkabı çeşitlerinde rahatlık çok önemlidir. Ayakları saran, tabanları güçlü, kaliteli spor ayakkabıları uzun yıllar sorun çıkartmadan giyilebilmektedir.

Erkek Çocuk Spor Ayakkabı Fiyatları

Yetişkin çocuk fark etmeksizin her ayakkabı türünde fiyatları etkileyen pek çok farklı dinamik söz konusudur. Yani bir ayakkabı alırken kalitesi, markası, kullanılan malzeme, işçilik, sezonu her şey fiyat üzerinde özellikle etki etmektedir. Uzun vadede ihtiyacı karşılaması isteniyorsa erkek çocuk spor ayakkabı seçerken hiçbir şekilde kaliteden taviz verilmemelidir. Hem çocuğun ayak sağlığı için hem de uzun süre kullanılabilmesi adına kalite her dam birinci sırada gelmelidir. Kaliteli erkek çocuk spor ayakkabı çeşitleri maliyet olarak bir miktar yüksek olsa da uzun süre dayanıklılığını koruyacağı için uzun vadede daha fazla tasarruf etmeyi sağlayacaktır. Erkek çocuk ayakkabısında kalite, kullanılan malzemenin etkisi fiyatta kendisini çok belli etmektedir. Desenli ya da aksesuarlı ayakkabılar fiyat olarak biraz daha farklılık gösterebilmektedir. Mevsimler de ayakkabının fiyatları konusunda etkili olmaktadır. Örneğin kış ayları için tercih edilecek bir erkek çocuk spor ayakkabı kalın ve dayanıklı olmak durumundadır. Bu sebeple fiyatı da değişiklik gösterebilmektedir. Burada önemli olan nokta kalitenin arttıkça fiyatının da kaliteye doğru orantılı bir şekilde artış göstereceğidir. Hem bütçenize uygun hem de kaliteli ve uzun ömürlü bir erkek çocuk spor ayakkabı bakmak isterseniz en iyi yöntem ayakkabı karşılaştırması yapmak olacaktır. Aklınızdaki, çocuğunuzun hoşuna giden ayakkabıları karşılaştırarak hem bütçenize uygun hem de kaliteli bir erkek çocuk spor ayakkabı tercihinde bulunabilirsiniz. Hammer Jack markasının erkek çocuklar için yıllardır ürettiği erkek çocuk spor ayakkabı çeşitlerine yakından bakarak siz de akıllı sıralama yapabilir, en uygun fiyattan yükseğe doğru çeşitleri değerlendirebilirsiniz. Çocuklarınız için seçeceğiniz ayakkabının kalitesi ne kadar iyi olursa o kadar uzun süre kullanım ömrü de artacaktır. Bu sebeple bütçenizle ayakkabı kalitesini doğru bir şekilde orantı yaparak en doğru seçimi yapmanız mümkün olacaktır.

Erkek Çocuk Spor Ayakkabı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Çocuklar için spor ayakkabı tercihi yaparken her şeyi göz önünde bulundurmanız gerekir. Örneğin çocuğun yaşı ve büyüme hızı. Eğer çocuğunuz hızlı büyüyen bir yapıya sahiptir uzun vadede kullanmak için alacağınız erkek çocuk spor ayakkabı modeli 1 ya da duruma göre numara büyük olabilir. Bu sayede çocuğunuz bu ayakkabıyı uzun süre kullanma şansıma sahip olur. Çocuklar henüz ilk adım atmaya başladıklarından okul öncesi ilk zamana kadar 20-31 ayak boyu spor ayakkabılarını giyebilmektedir. Eğer çocuğunuz ilkokul-ortaokul döneminde ise 32-36 numaralarda sunulan erkek çocuk spor ayakkabı çeşitlerine göz atabilir ve çocuğunuzun ayağına en uygun olan ayakkabıyı tercih edebilirisiniz. Gelişim çağındaki çocuklar 32-36 ayak boylarında hızlı bir ilerleme gösterebilir. Bu sebeple daha önce de belirttiğimiz gibi 1-2 numara büyük almak mümkündür. Ancak bu çocuğunuzun gelişimine göre tercih edilecek bir durumdur. Okul öncesi tercih edilecek sevimli erkek çocuk spor ayakkabı çeşitleri içerisinde özellikle cırt cırtlı modeller çok kullanışlıdır. Cırt cırtlı dediğimiz özellikler çocuklar tarafından da çok sevilmektedir. Çocuğunuz için cırt cırtlı erkek çocuk spor ayakkabı modeli alacaksanız çocuğunuzun ayak boyunu mutlaka doğru bir şekilde ölçmeniz gerekir. Eğer erkek çocuğunuz evin içindeyse ve yeni yeni yürümeye başlıyorsa bir numara büyük ayakkabı tercih etmenizde bir sakınca olmayacaktır. Çocuklar için tercih edilecek spor ayakkabıların ortopedik tabanlı olması çocuk ayak sağlığını da olumsuz yönde etkilemeyecektir. Çocukların ayakları mutlaka spor ayakkabısı içerisinde rahat etmeli ve hiçbir şekilde baskıya maruz kalmamalıdır. Erkek çocuk spor ayakkabı çeşitleri en küçük numaralardan gençlik çağındaki bir delikanlının giyebileceği numaralara kadar uzanmaktadır. Bu nedenle çocuğunuz için en doğru seçimi rahatlıkla yapabilirsiniz. Spor ayakkabı seçimi yapmadan önce mutlaka çocuğunuzun beklentilerini, zevklerini ve bütçenizi hesaba katmalı ve öyle araştırma yapmalısınız. Ancak çocuk ayak sağlığı açısından fazla ucuz ürünlere kaymamaya özen göstermelisiniz. En kaliteli, güvenilir ve farklı fiyat aralıklarıyla sizlere sunulan erkek çocuk spor ayakkabı çeşitlerini Hammer Jack’de bulabilirsiniz
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR