1.599,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Sezon
SEPETTE FİYATI 999 TL
Yeni Sezon
101 21225-Z
Ücretsiz Kargo
Yeni Sezon
SEPETTE FİYATI 1299 TL
Yeni Sezon
Ücretsiz Kargo
Yeni Sezon
Yeni Sezon
102 19253-G
Hakiki  Deri
Ücretsiz Kargo
Yeni Sezon
SEPETTE FİYATI 1299 TL
Yeni Sezon
Hakiki  Deri
1.999,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Sezon
Yeni Sezon
101 21200-Z
Ücretsiz Kargo
Yeni Sezon
SEPETTE FİYATI 1299 TL
Yeni Sezon
102 22330-Z
Hakiki  Deri
1.999,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Sezon
Yeni Sezon
101 21305-Z
1.399,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Sezon
SEPETTE FİYATI 999 TL
Yeni Sezon
101 21315-Z
1.399,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Sezon
SEPETTE FİYATI 999 TL
Yeni Sezon
101 21315-Z
Ücretsiz Kargo
Yeni Sezon
SEPETTE FİYATI 999 TL
Yeni Sezon
Vade Farksız 8 Taksit İmkanı !
1.999,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Sezon
Yeni Sezon
102 19250-G
Hakiki  Deri
Ücretsiz Kargo
Yeni Sezon
SEPETTE FİYATI 1299 TL
Yeni Sezon
102 19256-G
Hakiki  Deri
1.399,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Sezon
SEPETTE FİYATI 999 TL
Yeni Sezon
101 21315-Z

Kadın Spor Ayakkabı

Ayakkabı çeşitleri amaca göre birbirinden ayrılmaktadır. Klasik ayakkabıların yanı sıra bot, çizme ve elbette spor ayakkabıları günlük yaşamda sıklıkla kullanılmaktadır. Hem erkek hem kadın hem de çocuklar için farklı modellerde spor ayakkabıları üretilmektedir. Herkesin zevki farklı olduğu için markalar bu konuda oldukça geniş seçeneklerle tüketicilerin karşısına çıkmaktadır. Spor ayakkabı kadın çeşitleri hem tarz olarak hem de fiyat olarak birbirinden ayrılmaktadır. Kadın spor ayakkabı çeşitleri her renk ve beğeniye uygun stillerde üretilmektedir. Hangisinin seçileceği ise tamamen kişinin ihtiyacı, beklentisi ve bütçesine göre değişecektir.

Kadın spor ayakkabı çeşitleri günlük yaşamda kullanılmakla beraber spora özel olarak da kullanılmaktadır. Yani kadın ayakkabı spor, ayaklarımızı rahat ettirmek istediğimiz her an bizim en büyük yardımcımızdır. Spor ayakkabı kadın modelleri bu anlamda kadın ayağına uygun şekilde tasarlanan, kadın ayağını rahat etmeyi hedefleyen ayakkabı çeşitleridir. Spor ayakkabı kadın modelleri her yaşa ve zevke göre farklı çeşitlerle sunulmaktadır. Kadın spor ayakkabı modelleri farklı markalar ile tüketici zevkine hitap etmektedir. Her markanın genellikle spor ayakkabı kadın modellerinde kendisine has bir çizgisi bulunmaktadır. Tüketiciler bu markalardan kendisine en uygun kadın spor ayakkabı çeşidini tercih etmektedir.

Kadın Spor Ayakkabı Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Kadın spor ayakkabı modelleri günlük egzersizleri yapmak ve ayakları gün boyunca rahat ettirmek açısından oldukça kullanışlıdır. Ayakları rahat ettirmenin bir yana spor ayakkabı kadın kişiyi motive eder ve kişinin daha zinde, enerjik olmasına da katkıda bulunur. Kadın spor ayakkabı modellerini koşuda, spor salonunda, yogada, basketbol ya da futbolda, bisiklet sürerken, doğa yürüyüşünde, dağa çıkarken vb. aktivitelerde kullanmak mümkündür. Spor ayakkabı kadın çeşitlerinin en büyük özelliği ayakları tamamen sararak antrenmanda ayakların rahat etmesini sağlamaktır.

Kadın spor ayakkabı sadece egzersiz esnasında değil, günlük hayatta da kullanılan ayakkabılardır. Hammer Jack kadın spor ayakkabı çeşitleri farklı renk ve tasarımlarla kadınların beğenisine sunulmaktadır. Dünya standartlarında en iyi kadın spor ayakkabı sunmayı hedefleyen markanın zengin bir kadın ayakkabı spor skalası bulunmaktadır. Bu anlamda yaş ve tarz fark etmeksizin hemen herkesin beğenisine hitap edecek bir spor ayakkabı kadın ürünü bulmak mümkün olmaktadır.

Markanın sokak trendlerine yön veren çeşitteki spor ayakkabı kadın gardırobunuzun baş köşesini alacak modellerden oluşmaktadır. Her sene markaların trendlere uygun olarak farklı renklerde ve farklı tarzlarda kadın ayakkabı spor çeşitleri çıkmaktadır. Trendlere yön veren Hammer Jack kadın ayakkabı spor rahatlığı ile havalı görünümü ile gönülleri fethetmektedir. Spor seven kadınlara özel koleksiyon oluşturan Hammer Jack markasının spor ayakkabı kadın farklı tonlarda, ayakları rahat ettiren ve uygun fiyatlı çeşitleri bulunmaktadır.

Normal bir ayakkabı ile spor yapmanın imkânsız olduğu açıktır. Hammer Jack spor ayakkabı kadın çeşitleri yapacağınız aktiviteye uygun olarak tasarlanmıştır. Eğer kadın ayakkabı spor çeşitlerini bir spor salonunda kullanmak için tercih edecekseniz bilek destekli bir model tercih edebilirsiniz. Bazı yüksek efor gerektiren sporlar için kadın ayakkabı spor çeşitleri özel olarak şok emme özeliği ile tasarlanmakta ve üretilmektedir. Kadın ayakkabı spor satın alırken sadece ayaklarınızı değil genel vücut sağlığınızı da düşünmeli ve öyle karar vermelisiniz.

İhtiyaca Göre Kadın Spor Ayakkabı Nasıl Seçilir?

Her kadının ayak yapısı farklı olduğu gibi ayakkabı zevkleri de farklıdır. Spor ayakkabı kadın modelleri seçimi yapılırken ayağın rahatlığı ilk etapta en önemli konudur. Her kadın ayakkabı spor farklı materyallerle üretilmektedir. Bir kadın ayakkabı spor alınırken tıpkı diğer ayakkabı seçimlerinde olduğu gibi mevsim koşulları da mutlaka göz önüne alınmalıdır. Kadın spor ayakkabı çeşitleri hem bahar ve yaza özel hem de mevsimlik dediğimiz her mevsim giyilebilecek şekilde tasarlanmakta ve üretilmektedir. Fileli dış yüzeyli kadın spor ayakkabı çeşitleri genellikle hava aldığı için bahar ve yaz mevsimleri kullanmak için idealdir. Fileli kadın spor ayakkabı çeşitlerinin tabanı da oldukça rahattır. Maksimumda konfor sağladığı için kadın spor ayakkabı modelleri arasında sıklıkla tercih edilir. Üstelik nefes alabilen bir model olduğundan yazın ayak terlemesi veya ayak kokması gibi olumsuz durumların önüne geçmeye de yardımcı olmaktadır.

Mevsim fark etmeksizin en sık tercih edilen kadın spor ayakkabı modellerinden bir tanesi klasik beyazlardır. Klasik beyaz kadın ayakkabı spor özellikle her modaya uygun olduğu ve çeşitli elbiselerle kombin oluşturulabildiği için genellikle kadınların favorilerindendir. Kadın spor ayakkabı çeşitleri bağcıklı ya da bağcıksız şekilde farklı stillerde sunulmaktadır. Özellikle jean etek ya da pantolonların altlarına beyaz spor ayakkabıları son derece güzel bir görüntü oluşturmaktadır.

Eğer koşu ya da spor aktiviteleri için kadın spor ayakkabı modeli tercih edilecek ise özellikle topuk ve yanlarda yastıklama sistemi dediğimiz tasarımları bulunan modeller tercih edilebilir. Yastıklama dediğimiz bu sistem sayesinde koşu ya da efor gerektiren farklı sporları yaparken herhangi bir rahatsızlık ya da acı hissedilmemektedir. Bu tip kadın spor ayakkabı çeşitleri aynı zamanda kaymaz tabanlara sahiptir. Bu anlamda en zorlu zeminlerde bile spor yapan kişinin dengesini korumasına yardımcı olur.

Özellikle doğa sporlarından hoşlanan kadınlar için üretilmiş olan kadın spor ayakkabı çeşitlerinden outdoor kadın spor ayakkabı yine markanın en çok rağbet gören ayakkabılarındandır. Outdoor spor kadın ayakkabı çeşitleri en zorlu sert zeminlere uygun olarak üretilmektedir. Çamur ya da kuru toprak fark etmeksizin sizin doğada rahatça spor yapmanıza, yürümenize ya da koşmanıza olanak sağlamaktadır.

Soğuk ve yağışlı hava koşullarına uygun kadın spor ayakkabıları da mevcuttur. Bu spor ayakkabılar her türlü zemine, yağışa, kara ya da çamura dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Kaymaz tabanı sayesinde en yağışlı havalarda bile güvenli bir şekilde hareket etmenize olanak sağlamaktadır. Yazlık modeldeki spor ayakkabılar ayaklarınızı terletmeyecek özel malzemelerle üretilirler. Bu sayede yaz aylarında ayağın terlememesi, serin kalması hedeflenir.

Soğuk havalar için üretilen spor ayakkabı kadın modelleri en soğuk karlı havalarda bile ayakları sıcak tutmaya yardımcı olur. İç yapısı yumuşaktır ve ayaklarda rahatsızlık bırakmaz. Uzun süre ayakta kalıp, enerji sarf etmeniz gerektiğinde bile konforundan gram eksilme olmaz. Özel iç yapısı sayesinde ayaklarda yorgunluk ya da ağrı gibi bir durum söz konusu olmaz. Kadın ayakkabı spor modellerine baıp tercihte bulunurken mutlaka iç ve dış yapısının özellikleri iyi incelenmelidir. Ortopedik spor ayakkabıları hem iç hem de dış yapısı itibarı ile ayakları en iyi şekilde sarar ve korunmasına yardımcı olur.

Kadın Spor Ayakkabı Çeşitleri

Çok fazla sayıda kadın spor ayakkabı modeli olduğu için bu noktada tercih yapma da zorlayabilir. Ancak spor ayakkabısı çeşidinde kaliteden taviz vermemek spor ayakkabısını uzun yıllar kullanabileceğiniz anlamına geldiğinden ilk olarak bu özelliğe yoğunlaşmak faydalı olabilir. Kadın spor ayakkabıları hem bağcıklı hem de bağcıksız şekilde tüketici zevklerine sunulmaktadır. Eğer zorlanmadan kolay giyilip kolay çıkarılan bir kadın spor ayakkabı tercih edecekseniz bağcıksız modeller sizin için idealdir.

Özellikle bahar ve yaz aylarına özel bağcıksız spor ayakkabıları rahat ve konforlu yapısı ile ön plana çıkarlar. Hem tekstil yüzeyli hem de fileli yüzeyli bağcıksız kadın spor ayakkabılarını inceleyebilirsiniz. Eğer daha detaylı ve bağcıklı modellerden tercih etmek isterseniz Hammer Jack’in çok sayıda farklı kadın spor ayakkabısı sizleri beklemektedir. Bağcıklı spor ayakkabıları hem göze hoş görünür hem de spor faaliyetleriniz için idealdir. Ayrıca farklı giyim stilleri ile kombin de yapabilirsiniz.  

Spor ayakkabı alırken zevkiniz kadar kullanım amacınızı da göz önünde bulundurmalısınız. Çünkü günlük kullanım amacıyla alacağınız bir spor ayakkabı kadın modeli ile özellikle spor için alacağınız kadın ayakkabı spor modeli farklılık gösterebilir. Temelde hepsi aynı görevi üstlense de ufak detaylar ayakkabınızın ömrünü daha da uzatmaya yardımcı olabilir. Kadın ayakkabı spor modellerine günlük kullanım için bakıyorsanız farklı kombinlere uygun düşebilecek renklerde seçim yapabilirsiniz. Günlük olarak giymek için alacağınız kadın spor ayakkabıları en klasik olan beyazdan siyaha, yeşilden turunç renge kadar çok geniş bir renk skalasında sizleri beklemektedir.

Eğer özellikle bir spor dalı ya da antrenman için bir kadın spor ayakkabısı düşünülüyor ise ilk önceliğiniz yapacağınız spor dalına özellikleri itibarı ile ayakkabının uyup uymadığına bakmak olmalıdır. Örnek vermek gerekirse voleybol, basketbol gibi sporlarla uğraşanlar için bilek kısmını kavrayan, sakatlanmanın önüne geçmeye yardımcı ve hareket kabiliyetini kısıtlamayan spor ayakkabı modelleri tercih edilebilir. Diğer tüm ayakkabı çeşitlerinde olduğu gibi spor ayakkabı kadın modellerinde de hedefe yönelik uygun bir ayakkabı seçmek öncelikli olmalıdır.

Yürüyüş ya da koşu için tercih edilecek spor ayakkabı modellerinin yapı itibarı ile bazı farklı özellikleri olduğu unutulmamalıdır. Günlük olarak dışarıda giymek için tercih edeceğiniz bir kadın spor ayakkabısının ortopedik özellikte olmasına özen gösterebilirsiniz. Ortopedik spor ayakkabıları hem ayaklarınızı rahat ettiren hem de farklı stil ve renklerle gözlerinize hitap eden özellikteki ayakkabılardır.

Bir salon sporu için alınacak spor ayakkabı kadın çeşidi ile doğa sporu için alınacak kadın spor ayakkabısı farklılık gösterecektir. Çünkü zeminler farklıdır ve uygun zemine uygun düşecek bir spor ayakkabısı tercih edilmelidir. Salon sporları için tercih edeceğiniz spor ayakkabıları kaygan zemine uygun şekilde üretilir. Bilekleri iyi kavrar ve spor salonu zemininde rahat hareket etmeye yardımcı olur.

Outdoor kadın spor ayakkabı doğa ve kış sporları için idealdir. Hem tabanları hem de iç yapıları ayakları sıcak tutacak yapıdadır. Bununla beraber dağ ve engebeli yollarda kaymadan güvenli ve sağlam bir şekilde ilerlemenize de kolaylık sağlayacaktır. Kadın spor ayakkabı modellerinden tercih ederken elbette fiyat unsuru da önemlidir ancak hem ayak sağlığınız açısından hem de uzun dönem kullanabilme açısından kaliteden taviz vermemeniz önerilir.

Kadın Spor Ayakkabı Fiyatları

Her ayakkabı çeşidinde olduğu gibi kadın ayakkabı spor çeşitleri de farklı fiyat aralıkları ile siz tüketicilere sunulmaktadır. Kadın spor ayakkabı fiyat farkı aslında herkesin bildiği gibi kalitesine göre değişim gösterir. Kaliteyi belirleyen yegâne unsur ise hiç kuşkusuz kadın ayakkabı spor modelinin üretildiği malzemesidir. Ürünün malzemesi ne kadar kalitesi olursa fiyatı da doğru orantılı olarak değişim gösterebilmektedir. Hem kaliteli hem de bütçenize uygun kadın spor ayakkabı çeşitleri Hammer Jack markası altında bulmanız mümkündür.

Bir kadın spor ayakkabı çeşidinden beklenen öncelikle ayakların rahat etmesi ve sonrasında uzun süre sorunsuz bir şekilde giyilebilmesidir. Hammer Jack bu anlamda hem ana malzemesini kaliteli seçmekte hem de kaliteli işçilik ile farklı tasarımlara imza atmaktadır. Kadın spor ayakkabı çeşitlerinde her ayağa uygun bir model bulmak mümkündür. İster yaz ister kış ister gündelik ister özel bir spora uygun tasarlanan kadın spor ayakkabılarından tercih edebilirsiniz.

Kadın spor ayakkabılarında yapılan indirim ve kampanyalardan da yine faydalanarak dönemsel fiyat avantajlarından faydalanabilirsiniz. Dünyaca ünlü Hammer Jack markası kadınlara özel tasarımlı spor ayakkabılarını en uygun fiyat seçenekleri ile tüketicilere sunmaktadır. Bu sayede her kadının bu kaliteden faydalanmasına ve uzun yıllar güvenli bir şekilde spor yapabilmesine olanak tanımaktadır. Hammer Jack kadın spor ayakkabıları hem kaliteli hem de ayakları saran, ayaklara son derece yüksek konfor sağlayan özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Hammer Jack’in dünyasında küçük büyük herkesin zevk ve beklentilerini karşılayacak düzeyde kadın ayakkabı spor çeşidi bulunmaktadır. Bu kaliteden hem kendiniz hem de sevdikleriniz faydalanabilirsiniz. Sezon öncesinde ya da sonrasında sizlere sunulan kadın spor ayakkabı çeşitlerinde kampanya ve indirimlerden faydalanarak yıllarca giyilebilecek kaliteli ve uzun ömürlü kadın ayakkabı spor çeşitlerinin keyfine varabilirsiniz.

Hammer Jack’in kalitesi ile tanışan tüketiciler yaptıkları yorumlar ile spor ayakkabı kadın konusunda kararsızlık yaşayan kişilere de fikir vermiş oluyorlar. Her zevk farklı olduğu için elbiselerinizin tarzına ve rengine uygun, kombin yapabileceğiniz bir spor ayakkabı kadın Hammer Jack etiketiyle bulabilirsiniz. Kaliteli iç yapısı ile deformelere meydan okuyan markanın spor ayakkabı kadın çeşitleri farklı renk seçenekleri ile sunulmakta olup en uygun ödeme seçenekleri ile sizlerin olmaktadır.

Hem bütçe dostu hem de kaliteli Hammer Jack kadın spor ayakkabı çeşitlerine baktığınızda mutlaka zevkinize ve amacınıza uygun bir modeli bulacaksınız. Her türlü kombininize uygun kadın spor ayakkabı çeşitleri ile siz de Hammer Jack farkını yaşayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR