Ücretsiz Kargo
Yeni Sezon
SEPETTE FİYATI 999 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Sezon
SEPETTE FİYATI 999 TL
101 21220-Z
1.299 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
SEPETTE FİYATI 999 TL
545 1118-Z
1.599 TL KDV Dahil
1.999 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
1 ALANA 1 BEDAVA
Ücretsiz Kargo
Yeni Sezon
SEPETTE FİYATI 999 TL
101 21220-Z
1.399 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Sezon
SEPETTE FİYATI 999 TL
1 2 >

Her kadının ayakkabı zevki farklıdır. Bu nedenle günlük olarak tercih edeceği ayakkabı modeli ve rengi de farklı olacaktır. Ancak ne olursa olsun kadın günlük ayakkabı kaliteli olduğu takdirde uzun süre kullanılması mümkün olan ürünlerdir. Kadın günlük ayakkabı özellikle yorucu bir gün için son derece ideal olarak tasarlanan ayakkabılardır. Gün içerisinde ister iş için olsun ister spor için olsun fark etmeksizin kadın günlük ayakkabı ayakları rahat ettirmelidir. Ayakta uzun süre durmak mecburiyetinde olanlar için kadın günlük ayakkabı son derece önemli bir konudur. Ayakların gün sonunda ağrımaması, kişiye huzursuzluk vermemesi ancak kaliteli bir kadın günlük ayakkabı ile mümkün olacaktır.

Kadın Günlük Ayakkabı Modelleri

Çok fazla sayıda kadın günlük ayakkabı modeli ve çeşidinden bahsetmek mümkündür. Kadın günlük ayakkabı modellerinde rahatlık esas olmalıdır. Kadın günlük ayakkabı insanın yürürken adeta arkadaşı olmalıdır. Yumuşak, hafif ve ayakları son derece konforlu tutan bir yapıda olması gerekir. Piyasada bunu sağlayabilecek pek çok kadın günlük ayakkabı çeşidi görmek mümkündür. Alçak topuklu ve esnek ayakkabılar günlük olarak son derece avantajlı kadın günlük ayakkabı çeşitlerindendir. Kadın günlük ayakkabı modelleri arasında ön kısımları geniş tasarımlı çeşitler bulunmaktadır. Bunlar ayak parmaklarının rahat etmesi için önemlidir. Ayrıca giyilecek olan kadın günlük ayakkabılar hava alan yapıda olursa ayakların herhangi bir sorun ile karşılaşmaması mümkün olabilir. Ayak ok fazla kapalı alanda kaldığında ayaklarda terleme meydana gelebilir. Bu da ayak sağlığını tehlikeye atan bir durumdur. Kadınların tercih ettiği kadın günlük ayakkabı modellerinden bir tanesi topuklu olanlardır. Topukluları da kendi içerisinde birbirinden ayırabiliriz. Örneğin dolgu topuk, kalın topuk, stiletto topuk ya da platform topuk seçeneklerinden bir tanesini tercih edebilirsiniz. Bu tamamen sizin zevkinize ve ayak yapınıza, ayak rahatlığınıza bağlı bir durumdur. Kadın günlük ayakkabı çeşitleri rahatlığı ve şıklığı ile hem gündüzleri işe okula giderken hem de geceleri özel davet ve yemeklere giderken giyilebilecek ürünlerdir. Topuklu ayakkabılar içerisinde ayrı bir yere sahip olan ve kadınların favorilerinden stiletto topuklu ayakkabılar süet, nubuk ve deri şeklinde tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır. Bu ayakkabılar özel günlerde şıklığınızı daha da ön plana çıkaracak özek koleksiyon ürünleridir. 

Topuklu kadın günlük ayakkabı çeşitleri içerisinde sade modeller şıklığı ile göz alır. Bunun yanı sıra taş ya da metal aksesuarlar ile tasarlanmış kadın günlük ayakkabı çeşitleri de vardır. Bunlar giyeceğiniz elbise ya da kıyafetle kusursuz bir uyum yakalamanıza yardımcı olacaktır. Kadın günlük ayakkabı seçiminde renkler de büyük rol oynamaktadır. Abiye modeller, ağır, zarif ve şık elbise ya da kostümlerinizi en iyi şekilde tamamlayacak olan ayakkabılardır. Hem topuk hem de parmak dekoltesi bulunan ayakkabılar sizlerin çekiciliğine de anlam kazandıracak niteliktedir. Kadınlar için özel olarak tasarlanmış ve senenin trendlerini en iyi şekilde yansıtan abiye kadın günlük ayakkabı çeşitleri bir davet ya da organizasyonda abiye elbiselerinizle göz kamaştırıcı bir bütünlük sağlayacaktır. Eğer tül ya da file elbise giymeyi tercih ederseniz abiye topuklu ayakkabılar ile gecenin yıldızı siz olabilirsiniz. İster tuvalet isterseniz mini elbiseler ile kadın günlük ayakkabı çeşitleri son derece iyi bir uyum yakalamaktadır. Bazı kadınlar için kalın, dolgu ya da platform topuklu ayakkabıların yeri daha özeldir. Bunlar günlük olarak giyilen ve ayakları son derece rahat ettiren kadın günlük ayakkabı çeşitlerindendir. Bu tarz kadın günlük ayakkabı çeşitleri hem kapalı hem de açık şekilde tasarlanmış olur zevke ve giyilecek yere göre tercih edilebilmektedir. Kadın günlük ayakkabı modelleri içerisinde süet, nubuk, deri gibi malzemelerden üretilmiş ayakkabı çeşitleri söz konusudur. Bu sayede hem gidilecek yere hem de giyilen mevsime göre tercih seçenekleri zenginleştirilmiştir.

Kadın Günlük Ayakkabı Çeşitleri

Kadın günlük ayakkabı çeşitleri renk konusunda da kadınları üzmemektedir. Öyle ki renkler konusunda oldukça cömert tasarlanan kadın günlük ayakkabı çeşitleri ister açık ister koyu tonlarda her zevke hitap edebilecek seçenekler sunmaktadır. Arzu edildiği takdirde kadın günlük ayakkabı çeşitleri lacivert, siyah gibi klasikleşmiş ancak asaletinden hiçbir şey kaybetmeyen renklerden seçilebilir. Ancak daha çizgi dışı fantezi seçenekler de söz konusudur. Örneğin geceye ve elbiseye uyum sağlayabilecek mavi, pembe, kırmızı gibi renkler de yine kadın günlük ayakkabı seçenekleri arasında kendisine yer bulmaktadır. Kadın günlük ayakkabı çeşitleri içerisinde ayak numaranıza en uygun seçeneği de bulabilirsiniz. Öyle ki kadın günlük ayakkabı çeşitleri çok geniş ayak numarası skalasına sahiptir. 36-37’den başlayarak 41’e kadar uzanan bir seçenek söz konusudur. Bu modeller farklı ayak kalıplarına uygun şekilde üretildiğinden deneyeceğiniz model tam ayağınıza göre olacaktır. Kadın günlük ayakkabı çeşitleri etek-ceket-pantolon gibi klasik giyim tarzına uygun olacağı gibi spor giyime de uygun düşmektedir. Adı üstünde kadın günlük ayakkabı olduğundan çok zengin bir katalog sizlere sunulmaktadır. Günümüzde kadınların en rahat ettiği ve sıklıkla tercih ettiği kadın günlük ayakkabı modellerinden ve casual olarak da bilinen sneaker, babet seçenekleri göz doldurmaktadır. Bu tarz kadın günlük ayakkabı çeşitleri özellikle her mevsim rahatlıkla giyilebildiğinden ötürü geniş bir kesim tarafından tercih edilmektedir. Stiletto dediğimiz ve kapalı, şık tasarımları ile dikkat çeken kadın günlük ayakkabı modelleri de her mevsim giymeye uygundur. Eğer yaz ayları için özel bir kadın günlük ayakkabı modeli tercih etmek isterseniz dekolte, yarı açık ya da açık ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Ancak ben sonbahar ya da kışa özel bir tercihte bulunmak istiyorum derseniz kalın kösele tabanlı ve deriden imal edilmiş kadın günlük ayakkabılara yönelebilirsiniz. B ayakkabılar kışın sert ve serin havasına uygun olarak tasarlandığından ve imal edildiğinden ayakları en iyi şekilde mevsimsel şartlardan korumayı hedeflemektedir.

Yaz mevsiminde tercih edebileceğiniz bir başka kadın günlük ayakkabı çeşidi ise tekstil sayalı espadrillerdir. Hasır şapka, uzun elbise, şort, bermuda pantolon gibi giyimlerde bu tip günlük kadın ayakkabı modellerinden tercih edebilirsiniz. Bu tip bahar ve yaz aylarında giyebileceğiniz kadın günlük ayakkabılar arkadan bantlı ya da önden bantlı seçeneklerle rahat bir şekilde giyebileceğiniz şık bir tasarımla imal edilmektedir. Loafer olarak bilinen kadın günlük ayakkabı çeşitleri daha çok sonbahar, kış ve ilkbahar aylarında tercih edilmektedir. Kalın köseli tabanları serin günlerde oldukça işlevsel olabiliyor. Ayakları soğuktan en iyi şekilde koruyabildiği gibi aynı zamanda zamanın ruhunu ve tarzını en iyi şekilde yansıtmanıza olanak sağlıyor. Düz loafer model kadın günlük ayakkabı çeşitleri etek, elbise ya da kumaş pantolonlarla rahat bir şekilde kombin edilebilmektedir. Dilerseniz bu ayakkabı çeşitlerini deri ceket, jean pantolon ile de kombinleyerek modern ve şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Günlük kullanımda sıklıkla tercih edilen casual kadın günlük ayakkabı çeşitleri ayaklarda mutlak bir konfor sağlamayı hedefler. Özellikle modern ve şık tasarımları iş kadınları için özel bir yere sahiptir. Bu ayakkabılar çalışma ortamında gün içerisinde ayakları rahat ettirmektedir. İş kıyafetleri ile uyumlu olarak loafer ya da babet kadın günlük ayakkabı seçeneklerini değerlendirmek isteyebilirsiniz. İş hayatında deri kumaşlı bir loafer ayakkabı tercih edebilirsiniz. Özellikle kumaş pantolonla beraber loafer deri ayakkabılar oldukça şık bir görünüm yakalamanıza yardımcı olur. Kadın günlük ayakkabı çeşitleri içerisinde bulunan loafer ayakkabılar sonbahar ve kış aylarında özellikle kalın çoraplarla kusursuz, ahenkli bir görünüm yakalamak isteyenler için idealdir. Loafer ayakkabı modellerini çorap giymeden sıcak ve ılık havalarda da giymeniz mümkündür. Bazı loafer ayakkabılar boyu bileğe kadar olan pantolonlarla beraber tercih edildiğinde harika bir görünüm ortaya çıkarmaktadır. Bir diğer kadın günlük ayakkabı çeşitlerinden olan Oxford modeller yine klasik giyimle beraber farklı kombinler yapabileceğiniz bahar ve kış aylarının favorilerindendir. Oxford model kadın günlük ayakkabılar iş yaşamınızda blazer ceket, pantolon ya da takım elbise ile şık bir uyum yakalamanızı sağlar. Kadınlar için özel olarak tasarlanmış ve her mevsime uygum sağlayan casual ayakkabı modellerini ofiste olduğu gibi gezmeye ya da arkadaşlarınızla buluşmaya giderken de giyebilirsiniz. Hem etek hem de pantolon ile kusursuz bir kombi yakalayabilirsiniz.

Günümüzün en moda kadın ayakkabı modellerinden bir tanesi de babetlerdir. Babet modeller özellikle rahat olması sebebiyle kadınlar arasında sıklıkla tercih edilmektedir. Hem iş hayatında hem de gündelik yaşamda babetler farklı renk tonları ile farklı kombinlere en müsait ayakkabılar içerisindedir. Babet ile birlikte kombin yapabileceğiniz pek çok seçenek bulunmaktadır. Öyle ki kadın günlük ayakkabı içerisinde sizlere sınırsız seçenekler sunan babetler ister açık ister koyu renklerle sunulmaktadır. Kadın günlük ayakkabı çeşitlerinden babetleri özellikle gün boyu ayakta durup iş yapan kadınlar sıklıkla tercih etmektedir. Nedeni ise yoğun iş temposunda düz tabanları ile ayakları rahat ettirmesidir. Bununla beraber farklı renklerle sizlere sunulan babet ayakkabılar her kıyafete uyum sağlayabilmektedir. İstr kot, jean, kumaş pantolon ister etek ya da elbise ile giyebilirsiniz. Bir diğer kadın günlük ayakkabı seçeneklerinden kalın topuklu ayakkabılar günlük kullanımda yine rahat bir şekilde kombinleyebileceğiniz çeşitte ürünlerdir. Hem etek, elbise hem de pantolonlarla beraber kalın topuklu ayakkabılarınızla ortamda rahat edebilirsiniz. Kalın topuklu kadın günlük ayakkabı çeşitleri çok geniş model ve renk seçenekleri ile sunulduğundan dilediğiniz ayakkabıyı bulmanız oldukça kolaydır. Kadın günlük ayakkabılarda modeller kadar renkler de son derece önemlidir. Çünkü modeli ile birlikte renk için de bir kombin söz konusudur. Özellikle günlük olarak tercih edildiği için bu ayakkabılar günlük kıyafetlerle bir bütünlük oluşturmalıdır. Kadın günlük ayakkabıların bir diğer adı da kurtarıcı ayakkabılardır. Bu sebeple alacağınız renk farklı elbiselerinizdeki renk kombinasyonları ile ortak bir uyum yakalamalıdır. Bu sayede kadın günlük ayakkabı modelinizi hemen her elbisenizle rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Eğer favori bir renginiz varsa genellikle firmalar bu konuda geniş seçenek sunduğundan rahatlıkla bulmanız mümkündür. Klasik giyimde kullanmak için siyah ayakkabı modelleri büyük bir kurtarıcı rolü üstlenebilirler. Siyah ayakkabı hemen her elbise, etek ya da pantolon altına gideceğinden kadın günlük ayakkabı seçenekleri içerisinde mutlaka değerlendirilmelidir. Siyah renkte hem Oxford hem loafer hem babet hem de spor ayakkabı bulabilirsiniz. Bu nedenle modeline karar verdikten sonra bu renkteki ayakkabıyı bulmanız zor olmayacaktır. Siyah renkte alacağınız bir kadın günlük ayakkabı modelini sadece düz renklerle değil, pek çok farklı renkli elbisenizle de kombinleyebilirsiniz. Bu sebeple siyah renkte bir ayakkabı sizlere büyük bir özgürlük sağlayacaktır denebilir. Günlük ayakkabı modelleri renk seçeneklerinden bir diğeri de beyazdır. Beyaz renk de kadınlar arasında oldukça popüler bir renktir. Özellikle sportif tarza sahip ya da sportif giyinmeyi sevenler için beyaz kombinlemesi en rahat seçeneklerden bir tanesidir. Sneaker modelde bir kadın günlük ayakkabısı tercih ederek sportif bir görünüm yakalayabilirsiniz. Yüksek tabanlı sneaker modeller üzerinize giydiğiniz ister açık ister koyu renkte bir elbise olsun hepsi ile uyum sağlayacaktır. Bu da kombin konusunda sizlerin işini epey bir kolaylaştıracaktır. Sneaker ayakkabıları ister bağcıklı ister bantlı isterseniz düz seçeneklerle deneyebilirsiniz.

Bağcıklı sneaker ayakkabılar sadece beyaz değil, yeşil, sarı, pembe gibi farklı renklerle de sunulduğundan her hâlükârda sportif ve canlı bir görünüm sağlayabilirsiniz. Kadın günlük ayakkabı seçenekleri arasındaki senaker ayakkabıları yürüyüş yaparken, spor yaparken, arkadaşlarınızla buluşurken, bisiklet binerken, köpek gezdirirken kısaca hayatınızın her alanında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kadın Günlük Ayakkabı Fiyatları

Söz konusu ayakkabı olduğunda kadın günlük ayakkabı çeşitleri hemen her bütçeye uygun seçeneklerle karşımıza çıkmaktadır. Kadın günlük ayakkabı modelleri farklı etkenlerle fiyatlandırılır. Kaliteli bir kadın günlük ayakkabı sizlerin ihtiyacını uzun yıllar en iyi şekilde karşılayacaktır. Günlük ayakkabı üretiminde kullanılan pek çok farklı malzeme vardır. Bu malzemeler fiyat üzerinde etkilidir. File, kauçuk, hasır ve deri gibi malzemelerden üretilen kadın günlük ayakkabı çeşitleri bu malzemelerin kalitesine göre farklı fiyatlarla tüketicilere sunulmaktadır. File ya da hasır materyalden üretilen kadın günlük ayakkabı çeşitleri özellikle yazlık bölgelerde ya da bahar yaz aylarında tercih edilmektedir ve fiyat olarak da oldukça uygun seçeneklere sahiptir. Klasik ayakkabılar ise mevsimsel olarak fiyatlarda farklılıklara sahip olabilir. Ortopedik taban dediğimiz ayakkabılar özellikle ayaklarından sorun yaşayan ve her kalıba ayakları uymayan ayaklar için idealdir. Ortopedik kadın günlük ayakkabı seçenekleri de kalitesine göre en düşükten en pahalıya doğru listelenmektedir. Kadın günlük ayakkabı fiyatları üzerinde elbette ayakkabının tarzı da önemlidir. İşçilik, üzerindeki aksesuarlar, detaylar fiyat konusunda farklılıklara neden olabilmektedir. Marka da fiyatlar üzerinde etkilidir. Piyasada herkes tarafından bilinen, güvenilen ve kullanıcı yorumlarında iyi dönüşler alan markalar fiyat bakımından da maliyetli olabilmektedir. Çok geni bir model-fiyat aralığı söz konusu olduğundan ayaklarınıza ve zevkinize uygun modeller arasında fiyat karşılaştırması yaparak bütçenize en uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Kadın Günlük Ayakkabı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Ayakkabı alırken elbette fiyat da önemli bir unsurdur fakat bundan dana önemlisi hem ayaklarınızı rahat ettirmesi hem de uzun vadede ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılamasıdır. Öncelikle kadın günlük ayakkabı seçerken ayakkabının üretim materyalini mutlaka öğrenmelisiniz. Gerçek deriden yapılmış olan kadın günlük ayakkabı modelleri nispeten daha maliyetli olsa da hem görünüş hem de dayanıklılık bakımından büyük avantaj sağlayacaktır. Ayağınıza tam olması yanında uzun ömürlü olması önemli bir kıstastır. Bu ayakkabıları günlük olarak giyeceğinizden ayaklarınızın ayakkabı içerisinde çok havasız kalmaması gerekir. Bu nedenle seçeceğiniz ayakkabının hava alır nitelikte olması ayak konfor ve rahatlığı açısından önemli olacaktır. Ayakkabınız çok sıkıyor ve hava almıyorsa hem ayaklarınızı tahriş edebilir hem de havasız kaldığı için koku sorunu ortaya çıkabilir. Kadın günlük ayakkabı seçerken bu noktayı da unutmamalısınız.

Ayakkabı alırken mutlaka ayak numarasına ve şekline uygun bir ayakkabı tercih etmeniz gerekir. Aksi halde ayaklarınız görünümü ne kadar güzel olursa olsun içinde rahat etmeyecektir. Alacağınız ayakkabının malzemesi ayaklarınıza zarar vermeyecek nitelikte olmalıdır. Nubuk, süet, deri fark etmeksizin bu materyallerin ayak sağlığınızı etkilemediğinden emin olmanız ileride sorun çekmemeniz açısından önemli olacaktır. Tercih edeceğiniz kadın günlük ayakkabı içerisindeki kumaşı da son derece önemlidir. Kaliteli bir kumaş kolay kolay deformasyona uğramaz, yırtılmaz ya da hasar görmez. Bununla beraber kadın günlük ayakkabı tabanlarının da rahat olması gerekir. Tabanlar gün boyu ayakta duracağınız zamanlar için son derece önemlidir. Ayaklarınızı ağrıtmayacak, mümkünse ortopedik özellikteki kadın günlük ayakkabı modellerine bakabilirsiniz. Eğer günlük kullanımda çok hareketliyseniz ve spor gibi aktiviteleriniz varsa spor ya da spor tarzda bir rahatlık sağlayan ayakkabı modellerine yönelebilirsiniz. Elbette alacağınız ayakkabı modeli amacınıza uygun olmalıdır. İşe giderken alacağınız bir ayakkabı klasik tarza uygun olmalıdır. Hem pantolon hem de etek ya da elbise ile uyum yakalamanız daha fazla kombin yapabilmenize olanak tanıyacağından bu özelliklere de dikkat etmek isteyebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR