350 TL ve üzeri siparişlerde KARGO BEDAVA !
749,90 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette 524,93 TL
101 21160-M
749,90 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette 524,93 TL
101 21160-M
699,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette 489,99 TL
101 21712-M
999,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette 699,99 TL
101 21200-M
749,90 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette 599,92 TL
101 20059-M
999,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette 699,99 TL
101 21200-M
749,90 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette 524,93 TL
101 21160-M
689,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette 482,99 TL
101 20051-M
1.099,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette 989,99 TL
102 19250P-M
599,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette 419,99 TL
101 22134-M
779,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette 545,99 TL
101 22328-M

Erkek Spor Ayakkabı

Erkek spor ayakkabı modellerini seçerken dikkat etmeniz gereken belirli noktalar vardır. Bu noktalara uyum sağlayarak yapacağınız alışverişlerden memnun kalabilirsiniz. Sürekli yeni modeller ve yeni özelliklerle gelişmekte olan erkek spor ayakkabılarını incelemeden önce ayakkabı alınırken dikkat edilmesi gerekenleri bilmelisiniz. Bu özelliklerden en çok öne çıkanları maddeler halinde sıralayabiliriz:

  • Ayakkabının hangi ürünlerden yapıldığı
  • Ayakkabı kauçuğunun yapısının nasıl olduğu
  • Ayağa hava aldıran tipte bir ayakkabı olup olmadığı
  • Ayak parmaklarına ve ayak bileklerine yeterli hareket alanının sağlanıp sağlanmaması

Bu genel özelliklerin yanı sıra ayakkabı seçiminde dikkat edilmesi gereken spesifik özellikler de bulunmaktadır. Ayakkabının baş ayak parmağına olan mesafesi bir santim olmalıdır.

Erkek Spor Ayakkabı Seçiminde Dikkat Etmeniz Gerekenler

Ayakkabı seçiminde konforlu bir kullanım için dikkat etmeniz gereken ilk madde ayakkabının ayağınızı iyi bir şekilde sarıp sarmadığı ile ilgilidir. Ayağın anatomik yapısı incelendiğinde enine ve boyuna iki kemerden oluştuğu görülmektedir. Bu kemerlerle uyumlu ayakkabıların seçilmesi kullanım sırasında büyük bir rahatlık sağlamaktadır. Ayakkabıyı satın almadan önce ayak sağlığınızı da gözden geçirmeniz sizin için faydalı olacaktır. Ayağınızda bulunan ciddi bir rahatsızlık ya da geçici bir yaralanma ayakkabı seçiminizde etkili olacaktır. Bu noktada ileriye dönük rahatsızlıklar karşısında bir doktor görüşü ile hareket etmeniz önerilir. Erkek spor ayakkabı model seçiminde ne tarz bir spor için kullanılacağının belirlenmesi önemli bir etkendir. Erkek spor ayakkabı modelleri çok farklı tarzlarda sitemizde yer almaktadır. Böylece ilgilendiğiniz spor dalına göre ayakkabı bulmakta zorluk çekmezsiniz.

Spor ayakkabı erkek kullanıcıların yaygın olarak tercih olduğu ayakkabı modelleri arasında yer almaktadır. Belirli alanlarda spesifik olarak kullanılmakta olan spor ayakkabılarına nazaran gündelik hayatta çok sık kullanılmakta olan spor ayakkabıları müşteriler tarafından daha fazla tercih edilmektedir. Gün boyu kullanılan spor ayakkabılarını seçerken dikkat etmeniz gereken özellikler değişim göstermektedir. Bu tarz ayakkabıların uzun saatler kullanıma dayanıklı olması gerekmektedir. Hammer jack spor ayakkabı modelleri incelendiğinde içerisinde hem spora hem de günlük kullanıma uygun spor ayakkabıları bulunduğu görülmektedir. Kısıtlı bir bütçe ile alışveriş yapıldığında bu tarz bir yöntem izlenebilir.

Erkek Spor Ayakkabılarında İnanılmaz Fiyatlar!

Erkek spor ayakkabı fiyatları ayakkabı tarzından modeline kadar birçok farklı opsiyona bağlı olarak değişim göstermektedir. Bu noktada kendi bütçeniz ile uyumlu bir ayakkabı seçmekte zorlanmazsınız. Çeşitli renklerdeki özellikleri ile Hammer Jack’in birçok ayakkabı çeşidi sitemizde yer almaktadır. Kolay ödeme imkanlarından yararlanabileceğiniz sitemizde güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Beyaz spor ayakkabı erkek kullanıcılar için yaygın olarak tercih edilen renkler arasında yer almaktadır. Sitemizde yer alan hemen her modelin beyaz renkteki seçenekleri de bulunmaktadır. Beyaz spor ayakkabılar kadar rövanşta olan diğer ayakkabılar ise erkek siyah spor ayakkabı modelleridir. Siyah spor ayakkabılar temiz bir kullanım açısından da oldukça fazla tercih edilmektedir.

Farklı Sezonlara Uygun Tarzda Erkek Spor Ayakkabı Modelleri

Spor ayakkabı seçilerinde önemli bir faktör de mevsim şartlarıdır. Farklı çevre koşullarına ve şiddetli hava şartlarına karşı dayanıklı spor ayakkabıları tercih ederek uzun süreli bir ayakkabı kullanımı sağlamanız mümkündür. Kışlık spor ayakkabı erkek kategorili ürünleri incelediğinizde dayanıklılıkları konusunda bazı özellikleri kontrol etmeniz gerekmektedir. Bu tarz kışlık spor ayakkabılarında spor sırasındaki darbe ve basınç dayanıklılıklarının yanı sıra çevresel koşullara olan dayanıklılığı da incelenmelidir. Ayakkabı tabanında yer alan tırtılların uzun olması karlı ya da çamurlu zeminlerde oldukça güvenli bir kullanım sağlamaktadır. Bu tırtılların tüm ayakkabı tabanına yayılması gerekmektedir. Kışlık spor ayakkabılarında zemin önemli iken yazlık ayakkabılarda ise ayağın nefes alabilmesi için kaliteli materyallerden yapılmış olması oldukça önemlidir. Yazlık spor ayakkabı erkek ürünlerde ayakkabı sayasının kullanışlı olması gerekmektedir. Hareket kabiliyeti yüksek sayalar spor sırasında keyifli bir kullanım sunar. Ve bu tarz tasarımlar ayak sağlığı için de çok etkilidir. Spor ayakkabılarda kullanım sırasında bükülebilir ve esnek olması da önemli özellikler arasında yer almaktadır. Bu açıdan incelendiğinde ayakkabının uç kısmından 45 derecelik bir bükülme beklenirken; tabanın orta kısmının bükülmemesi gerekmektedir.

Günlük spor ayakkabı erkek kategorisinde yer alan ayakkabı modelleri oldukça çeşitlidir. Bu ayakkabıların darbe ya da çeşitli kötü koşullara karşı dayanıklı olmasından ziyade uzun ömürlü ve pratik bir kullanıma sahip olması önemlidir. İç tabanının kaliteli bir ark desteği sağlaması gün içerisindeki kullanımlarda ayağın havalanması için gereklidir. Ayakkabı tabanı tüm ayağı sarmalıdır. Aksi taktirde uzun kullanımlar sonucunda çeşitli sağlık problemleri yaşanabilir. Bu problemler arasında en çok öne çıkanların nasır ve baş parmak eğilmeleri olduğu görülmektedir. Ciddi medikal problemlerin de önüne geçebilmek için bu tarz ayrıntılara dikkat edilmelidir.

Erkek ayakkabı spor kategorisinde en sağlıklı ve dayanıklı ayakkabılar için Hammer Jack ayakkabılarını tercih edebilirsiniz. Yüzlerce model ve renk seçenekleri arasından sizlere uygun olan ayakkabıyı seçmekte hiç zorluk çekmezsiniz. Fiyat performans kaliteli ürünlerden tasarım spor ayakkabılara kadar her bütçeye uygun ayakkabı modelleri bulunmaktadır. Teslim almış olduğunuz ayakkabılarda uyum sorunu gibi problemlerde ayakkabı iade koşulları takibince işlemlerinizi kolayca yürütebilirsiniz. Uzun ömürlü ve konforlu bir ayakkabı kullanımı için sitemizde yer alan spor ayakkabılarını tercih edebilirsiniz. Ergonomik açıdan iyi tasarıma sahip ayakkabılar sayesinde herhangi bir sağlık sorunu yaşamazsınız.