350 TL ve üzeri siparişlerde KARGO BEDAVA !
699,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette 559,99 TL
578 216-M
329,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette 263,99 TL
578 170-M
99,99 TL KDV Dahil
155,90 TL KDV Dahil
%36 İndirim
%36İndirim
Ücretsiz Kargo
İndirimli Ürün !
139,99 TL KDV Dahil
259,90 TL KDV Dahil
%46 İndirim
%46İndirim
Ücretsiz Kargo
İndirimli Ürün !
183 518-M
139,99 TL KDV Dahil
267,90 TL KDV Dahil
%48 İndirim
%48İndirim
Ücretsiz Kargo
İndirimli Ürün !
183 402-M
299,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette 239,99 TL
581 236-M
249,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette 199,99 TL
581 234-M
249,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette 199,99 TL
581 235-M
249,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette 199,99 TL
581 235-M
249,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette 199,99 TL
581 235-M
249,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette 199,99 TL
581 235-M

Erkek Terlik ve Sandalet Modelleri

Yaz aylarının vazgeçilmezlerinden olan sandaletler ve terlikler pratik ve kullanışlı olmaları nedeni ile çok fazla tercih edilmektedir. Günümüzde çok şık tasarımlardan spor tasarımlara varıncaya kadar birçok çeşidi olan bu ürünleri hemen her ortamda kullanabilirsiniz. Özellikle terlik denildiğinde akla daha çok gündelik bir kullanım gelmektedir. Ancak ilginç tasarımı ile dikkat çeken çok şık terlikler takım elbiselerle dahi kullanılabilmektedir. Erkek deri sandalet modellerini incelediğinizde birbirinden şık terlik modelleri arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Seçim aşamasında farklı modeller arasından kaliteli olanları seçebilmek adına bilinen markaların terlik ve sandalet modellerini tercih edebilirsiniz. Hammer jack erkek sandalet modelleri hem kalite hem de şıklık açısından ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Şık ve günlük sandaletler kadar tercih edilen bir diğer seçenek de erkek spor sandalet modelleridir. Bu tarz terlikler çok pratik bir kullanım sağlamasının yanı sıra sağlık açısından da destekleyici olabilmektedir. Tabi bu noktada ne tür malzemeden üretilmiş oldukları da önem taşımaktadır. Onlarca kaliteli terlik ve sandalet modelleri arasından size uygun olan ürünleri sitemiz üzerinden inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Adım Adım Erkek Terlik Seçimi

Erkek terlik seçimi sırasında izlemeniz gereken bazı adımlar bulunmaktadır. Öncelikle rahat bir terlik olup olmadığını iyi bir şekilde kontrol etmiş olmalısınız. Bir sonraki adımda basit bir konu gibi görünse de ayak numarası konusunda da dikkat etmeniz gerekmektedir. Terliklerle diğer ayakkabılardaki numaralar her zaman uyum sağlamayabilir. Dolayısı ile kalıbını incelediğiniz terliklerde doğru numara siparişini verebilirsiniz. İnternet üzerinden alışverişlerde kalıp durumunu yorumları inceleyerek belirleyebilirsiniz. Ya da ayakkabı size teslim edildikten sonra değişim yaparak istediğiniz ayakkabıya ulaşabilirsiniz. Erkek ev terliği modelleri arasında seçim yaparken özellikte terliklerin ayak havalandırma özelliğine dikkat etmelisiniz. Ev terlikleri seçiminde mevsimsel olarak da ne tarz bir terlik alacağınızı belirlemeniz gerekmektedir. Yaz aylarında daha çok ayağı havalandıran tarzdaki terlikleri seçerken kış aylarında sıcak tutan terlikleri tercih edebilirsiniz. Erkek terlik modelleri arasında seçim yaparken ayak özelliklerinizi de göz önünde bulundurmanız gerekebilir. Çünkü bazı ayak tipleri ince olurken bazıları taraklı ayak tipine sahip olabilir. Bu da ayakkabı numaranız uyum sağlasa dahi terliğin ayağınıza olmamasına sebep olabilir. Konforlu bir kullanım ve ayak sağlığınız açısından bu tarz konulara dikkat etmeniz önemli olacaktır. Sağlık açısından doğru terlik erkek kullanıcılar açısından önemli olacaktır. Çünkü yaz aylarında gerek ev içi gerekse ev dışında gün boyu terlik kullanılabilmektedir. İşlevselliği ve sağladığı yararların yanı sıra bir diğer önemli konu da terliğin görünümüdür. Estetik açıdan da beğenebileceğiniz hammer jack erkek terlik modellerine sitemiz üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ortopedik Erkek Terlik Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ortopedik terlik modelleri herkes tarafından tercih edilen terlikler değildir. Bu tarz terlikler gün boyunca 5-6 saatin üzerinde ayakta kalan bireyler tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Ortopedik terlikler topuk ya da bilek duruşunda problem yaşayan bireyler için de oldukça faydalı etkiye sahiptir. Ayak şeklinde yüksek kemer olduğu ya da hiç kemer olmadığı durumlarda da oldukça faydalı sonuçlar verebilmektedir. Ortopedik terlik erkek kullanıcılar tarafından da beğenilmekte ve tercih edilmektedir. Topukta ciddi ağrıları olan kişilerin de bu tarz terlikler kullanması önerilmektedir. Özellikle yazlık ortopedik terlikler çorapsız bir kullanım gerekmektedir. Dolayısı ile terlemeyen maddelerden yapılmış olması çok önemlidir.

Ortopedik terlikler kadar sağlık dostu olmasa da kullanım açısından oldukça kullanışlı olan parmak arası terlik erkek müşterilerin yaz aylarında yoğunlukla tercih etmekte olduğu terliklerdendir. Bu tarz terlikler genellikle kısa mesafedeki noktalarda kullanılmaktadır. Dolayısı ile özellikli terlikler değildir. Ancak ayakta terleme yapmaması açısından terliğin yapıldığı maddenin kaliteli olması gereklidir.

Yaz aylarında rağbet gören erkek plaj terliği kategorileri de mevsimlik kullanılan terlikler arasında yer almaktadır. Plaj terliklerinin kullanışlı ve ayağı iyi kavrayan yapıda terlikler olması beklenmektedir. Ayrıca ısı yalıtımı açısından da sağlam bir tabana sahip olmalıdır. Plaj terliklerinde genellikle kum sıcağını geçirmemesi ve ayaktan çıkmaması beklenmektedir. Plaj terliği satın alırken bu özellikleri karşıladığından emin olmalısınız.

Erkek deri terlik modelleri ise hem rahat olmak hem de şıklığından taviz vermek istemeyen müşteriler için ideal terliklerdir. Deri terliklerde ayak sağlığını korumak adına gerçek deri olduğundan emin olmalısınız. Aksi taktirde kalitesiz imitasyon deriler ayak cildinizde ciddi hasarlar bırakabilir.

Sağlıklı ve Rahat Erkek Sandalet Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Yazlık kıyafetlerin en önemli parçası olan erkek sandalet modelleri arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken birçok nokta bulunmaktadır. Doğru sandalet seçimini yaparken yalnızca tasarımına önem vererek bir tercih yapmak sağlık açısından karşınıza birtakım problemler çıkarabilir. Bu nedenle fiziksel görünümü ve özelliklerinin yanı sıra ürünün yapısına da önem vermek gerekmektedir. Yanlış erkek sandalet modelleri kullanıcılarının karşılaştığı problemler incelendiğinde karşımıza çıkan en büyük sıkıntının plantar fasiit olduğu görülmektedir. Bu hastalık ayak tabanında iltihaplanmaya neden olmaktadır. Bu iltihap da hastalığın ilerlemesi ile topukta ve ayak parmaklarında ağrı ile kendini göstermektedir. Bu nedenle sandalet erkek kullanıcıların son derece dikkat ederek satın alması gereken ürünler arasında yer almaktadır. Seçtiğiniz sandaletin ayak tabanınızı iyi bir şekilde desteklediğinden emin olmanız gerekmektedir. Erkek sandalet ayakkabı seçimleriniz sırasında; terliğin sağladığı ayak desteğini ve ayak şeklinize göre ayağınızın terliğe net bir şekilde sabitlenebilmesi konularını göz önünde bulundurmalısınız.